1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Przepis na Ayahuasce znacie jakieś sprawdzone przepisy ?

Dyskusja w dziale Ayahuasca rozpoczęta przez ProrokX485X w dniu 07.04.2017

1. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Siemka
    lato idzie i chciałbym tego spróbować tylko za nic w świecie nie potrafię znaleźć przepisu od A do Z czyli składniki i przygotowanie
    macie coś takiego ? L4nceR może ty ? słyszałem że interesuje cie temat aya

2. Zielonylisc

Zielonylisc Wiedza nadprzyrodzona

Takie rzeczy sie pije pod opieka doświadczonej osoby...

2 people like this.
  3. Gandalf.

Gandalf. Expert

" Ayahuasca, yagé, natema, caapi oraz huaraca – rytualny psychodelik zażywany w formie napoju. Zawiera DMT występujące w roślinach z gatunków Acacia sp. i Mimosa" pewnie tropikalne rośliny jakieś których łatwo na oucie w pl chyba nie wyhodujesz ;d

Az sobie poszperalem" potrzeba,
    Mielimy oba składniki (na przyklad 5 gramow ruty i 14 gramow mimosy) "

A zamiennikiem mimosy w pl jest nawłoć pospolita, więc jednen składnik masz

Tu masz patelnię, bo ruta nie rośnie w pl

"Poganek rutowaty, nazywany także rutą stepową lub rutą syryjską – gatunek sukulentu z rodziny łużnikowatych. Roślina występuje w północnej Afryce, na Bliskim Wschodzie, aż po Indie oraz na terenach śródziemnomorskich" ;d

2 people like this.
  4. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Ceremonie najbliżej w Czechach , kiedys były w Bieszczadach i pewnie nadal są , samemu nie polecam - sa przeszkolone osoby ( przewodnicy i szamani)

2 people like this.
  5. bushmen2008

bushmen2008 Dyskutant

https://www.soul-herbs.com/ayahuasca-recipe/ masz tu recepture

SAM NIE PIJ TO NIE JEST LSD ANI GRZYBKI NA ALUASCE TWOJA SWIADOMOSC CZYLI DUCH MOZE NIE WROCIC Z TRYPA TEGO NIEDA SIE WYTLUMACZYC TAK NAWET W TYDZIEN SA NA TYM SWIECIE ZECZY KTORE TRZEBA PO PROSTU PRZYJAC ZE ISTNIEJA I MNIEC DO NICH SZACONEK PICIE WYWARU I WIZJE SA BARDZO PERSONALNE KAZDY CZLOWIEK MA INNA OSOBOWOSC DLA TEGO JEST INNE PRZEJCIE DO SWIATA NAM NIE ZNANEGO POCZYTAJ SOBIE O DMT I O DMTO5 PAMIETAJ ZE CHCAC WYPIC WYWAR MOSISZ BYC PRZYGOTOWANY DUCHOWO I TO NIE GADANIE O DUCHACH Z TYM TRUNKIEM NIE SA ZARTY JA MIALEM OKAZJE BYC NA SEANSIE I TO BARDZO ZMIENILO MOJ POGLAD NA SWIAT O 180%

DMT UWALNIA SIE NATURALNIE W NASZYM MUZGU JAK SPIMY TO WLASNIE DMT JEST ODPOWIEDZIALNE ZA TAK ZWANE SNY PROROCZE ITP.

DMT JEST W WSZEDZIE W KAZDEJ ROSLINIE I KAZDYM ORGANIZMIE ALE NAJ WIECEJ JEST W KORZE Mimosa tenuiflora

1 person likes this.
  6. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

ooo to dobrze że mi mówić bo bym sam to wypił
    a gdzie byłeś na takim seansie w sumie lato idzie to może jak w ogóle jest taka możliwość to bym się przejechał będą na wakacjach

7. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Tak jak piszą koledzy i koleżanki wyżej :) nie powinno się pić ayahuasca samemu bez opieki przewodnika, szamana. Pamietam do dziś jak Brat wziął małą dawkę przed naszym wpólnym wyjazdem na ceremonie. Musiałem go cała noc pilnować, bałem sie ze zrobi cos głupiego. Nie ma co porównywać tego do grzybków czy LSD. Tutaj potrzeba jest wyszkolona osoba czytaj "szaman" przewodnik, dla którego to jest praca i bedzie chciał jak najlepiej ja wykonać i wprowadzić swojego gościa w jak najepszy i najłagodniejszy stan. Choć każdy jest inny i doznaje rożne wizje :). Pamietam jak za pierwszym razem nie mogłem wejść w stan wizji, płakałem i myślałem wtedy o rodzinie i płakałem ze szczęścia ze ich mam. Po przespanej nocy, wszyscy usiedliśmy przy stołach i opowiadaliśmy o wizjach. Ja ze względu ze nie mogłem stanu wizji nie miałem za bardzo duzo do powiedzenia. Lecz pózniej jeden z szamanów opowiedział ze przez połowę ceremonii krzyczałem i płakałem. Prawdopodobnie na ten czas moim cialem kontrolowała jakaś inna istota, która możliwe ze chciała doświadczyć życia na ziemi. :) mówili ze wychodziły ze mnie dziwaczne odgłosy :) Haha. Na następnej ceremonii postarałem sie bardziej kontrolować ciało i swoje myśli :). Mogę podać namiary na ceremonie do wspaniałych ludzi :) Polacy którzy przyjmują w Niemczech niedaleko bremen :)

8. Lewus333

Lewus333 Dyskutant

Jak byś mógł to wyślij do nich kontakt na pw

9. NiebieskiFotel

NiebieskiFotel Błyskotlwy

Dobra. Co można zamówić aby przygotować potem z tego ayahuaske / change?

10. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Osobiście nie wiem jak przygotować aya/change ale na internetach niestety w języku angielskim (najlepsze opisy jak zawsze ;)) znajdziesz dokładny opis przygotowania oraz potrzebne substancje. Na YT jest fajny filmik jak ziomek robi krok po kroku Cahnge :)

11. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

ja chetnie poprosze o kontakt na pv mam rodzine z okolicy to nawet by sie dobrze zlozylo

12. NiebieskiFotel

NiebieskiFotel Błyskotlwy

Przyda się. Potrzebuję tylko informacji z czego się to robi i jak to skombinować. Sposobem przygotowania będę się martwił później ;d

13. Szukam przepisu... śpieszę powiedzieć dlaczego.
    Uczestniczyłem w kilku ceremoniach Ayahuaski... Raz w Ameryce południowej i trzy razy w europie. Każdemu kto napiszę: BRAK WZIĄŁ I MUSIAŁEM GO PILNOWAĆ ŻEBY CZEGOŚ GŁUPIEGO NIE ZROBIŁ powiem, że gdy ma się ODROBINĘ OLEJU W GŁOWIE i interesuje się rozwojem duchowym - nie mam mowy o głupotach. Gdy stworzysz sobie w pomieszczeniu klimat odpowiadający spotkaniu z Ayą - nie ma mowy żeby się coś złego stało (pomijając wymioty, które i tak uznaje za oczyszczające).
    Nie ma też nikt prawa nawet porównywać prawdziwej Ayi do LSD czy innych psychodelików gdyż zwyczajnie TO NIE TA BAJKA że po Ayi ludzie będą wyskakiwać z okien jak po LSD....
    Jednym zdaniem puentując - jeśli to Twój 1 raz - nie rób tego sam... ale po kilku kolejnych razach zrozumiesz, że nie ma w tym nic niebezpiecznego i doświadczony podróżnik może SAM ZE SPOKOJEM I ODPOWIEDNIĄ MUZYKĄ W TLE, PRZEJŚĆ PRZEZ SPOTKANIE Z AYĄ.

--- Dodano ---

Szukam przepisu... śpieszę powiedzieć dlaczego.
    Uczestniczyłem w kilku ceremoniach Ayahuaski... Raz w Ameryce południowej i trzy razy w europie. Każdemu kto napiszę: BRAK WZIĄŁ I MUSIAŁEM GO PILNOWAĆ ŻEBY CZEGOŚ GŁUPIEGO NIE ZROBIŁ powiem, że gdy ma się ODROBINĘ OLEJU W GŁOWIE i interesuje się rozwojem duchowym - nie mam mowy o głupotach. Gdy stworzysz sobie w pomieszczeniu klimat odpowiadający spotkaniu z Ayą - nie ma mowy żeby się coś złego stało (pomijając wymioty, które i tak uznaje za oczyszczające).
    Nie ma też nikt prawa nawet porównywać prawdziwej Ayi do LSD czy innych psychodelików gdyż zwyczajnie TO NIE TA BAJKA że po Ayi ludzie będą wyskakiwać z okien jak po LSD....
    Jednym zdaniem puentując - jeśli to Twój 1 raz - nie rób tego sam... ale po kilku kolejnych razach zrozumiesz, że nie ma w tym nic niebezpiecznego i doświadczony podróżnik może SAM ZE SPOKOJEM I ODPOWIEDNIĄ MUZYKĄ W TLE, PRZEJŚĆ PRZEZ SPOTKANIE Z AYĄ.

1 person likes this.
  14. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Masz racje, dobrze powiedziane :) Co do przepisu, obawiam się, że w języku polskim nie ma co szukać (a jak już, to będzie to długie i czasochłonne). Znalazłem kilka w języku angielskim :)

https://thethirdwave.co/ayahuasca-home/

Recipes – Ayahuasca

https://www.youtube.com/watch?v=iCvaTqInjJI

https://www.youtube.com/watch?v=it6AaghCSfc