Przedstawianie użytkowników MJ w filmach

NiebieskiFotel 24.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Wnerwia mnie to! W każdym filmie palacz jointa jest przedstawiany jako uzależniony ćpun z problemami! Natomiast picie alkoholu jest spoko. Każdy pije dla okazji, nikt nie widzi problemu. Palenie tytoniu? Też spoko! Ale jak narkotyki to od razu musi być, że to jakiś uzależnieniec z depresją który chętnie zabije ciotkę aby dostać kolejną dawkę!

  To tak jakby przedstawiać każdego kto pije okazjonalnie alkohol jako pijaka który bije rodzinę, zachowuje się jak wariat a dla kolejnej szklanki szkockiej chętnie zamorduje swojego psa... Zamiast tego każdy pijący alkohol przedstawiany jest jako dżentelmen z klasą. Alkohol uniwersalny do każdej sceny zarówno do baru jak i do oficjalnej kolacji. A palenie jointa? Pokażmy obskurną melinę i szantażującego cię dilera z bronią.

  Wnerwia mnie taka niesprawiedliwość w przedstawianiu używek. Czy istnieję jakikolwiek film w którym MJ zostało przedstawione w miarę pozytywnie? No może z wyjątkiem Nietykalnych.
   
 2. Uagder

  Uagder Zagubiony

  How High :)

  "Jamal (Redman) i Silas (Method Man), dwaj całkiem zwyczajni uczniowie college'u, wchodzą w posiadanie pewnej magicznej substancji do palenia. Dzięki jej działaniu chłopcy uzyskują rewelacyjny, najlepszy w szkole, wynik egzaminów maturalnych, wskutek czego dostają się na bardzo prestiżową wyższą uczelnię - Uniwersytet Harvarda. Styl życia typowego studenta Harvardu nie do końca im odpowiada, ale dzięki magicznej substancji radzą sobie całkiem dzielnie. Jednak pewnego dnia zapasy tego specyfiku się skończą i trzeba będzie sobie radzić bez niej..."
   
 3. Czekam na film pt: How Drunk

  Andrzej i Janusz, dwaj całkiem zwyczajni uczniowie liceum , wchodzą w posiadanie pewnego magicznego napoju. Dzięki jemu działaniu chłopcy uzyskują rewelacyjny, najgorszy w szkole, wynik egzaminów maturalnych, wskutek czego dostają się do bardzo prestiżowej wyższej uczelni - Szkoły Zawodowej. Styl życia typowego studenta nie do końca im odpowiada, ale dzięki pewnemu magicznemu napojowi radzą sobie całkiem dzielnie. Jednak pewnego dnia wchodząc do tesco orientują się, że magiczny napój zniknął ze sklepu i teraz muszą żyć bez niego...
   
 4. Mroczny

  Mroczny Zagubiony

  Z mojej strony polecam klasykę filmową Las Vegas Parano według mnie w tym filmie przedstawiono wszystkie narkotyki pozytywnie ;]
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...