1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Provident brał ktoś kredyt

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez adron3 w dniu 26.12.2016

1. adron3

adron3 Zagubiony

Jakie są warunki cenowe? Czy jest problem jak się spóżniamy z zapłątą raty?

2. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

ogólnie to oddajesz prawie 2 razy tyle co wziąłeś haha

3. Gandalf.

Gandalf. Expert

Lepiej zacznij zbierać puszki..

Nie wiesz w co się piszesz. Moja znajoma wzięła kiedyś kredyt w chwilowce na 2 tysiące złoty. Miała problem ze spłata, owszem przedstawiciel banku rozłożył jej na raty, ale łącznie oddała prawie 5tysiecy złoty.
    Takie banki i pożyczkodawcy to największe skurwiałe gówno jakie może istnieć na tej planecie.

7 people like this.
  4. Bush

Bush Geniusz

To są pożyczki dla debili, którzy nie umieją liczyć a później płaczą przed kamerą jak zostali oszukani. Po drugie zadzwoń i się zapytaj przedstawiciela ci i jak.

5. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Oni zarabiaja na ludzkiej krzywdzie.Tylko prawda jest taka ze jak nie ma co dzueciakowi do gara włożyć to właśnie ludzie biora takie pożyczki...odradzam jak każdy

1 person likes this.
  6. Master!

Master! Wiedza nadprzyrodzona

To juz lepiej gdzies od znajomych pozyczyc jak tak bardzo potrzeba niz dorabiac te kur...

2 people like this.
  7. PanBadura

PanBadura Weteran

Nie bierz tego. Bedzie Ci obca baba wchodziła do chaty co miesiąc a nie daj boże co tydzień bo tak to zawsze przy pierwszej pożyczce działa.

2 people like this.
  8. uho667

uho667 Moderator Moderator

ale wy pierdolicie panowie oj az mnie zabolalo i nie moglem przejsc obojtnie kolo tego tematu wiec

prowident ma takie sam procent jak kazdy inny bank ,ale jakos nikt do providenta do banku prosto do odzialu nie idzie tylko woli sobie zadzwonic po typa co na morde i dowod mu da pare zlotych a pozniej placz to jest cena jaka sie placi za pozyczke natychmiastowa u lichwiarza , mowie wam ja tez bralem z 15 lat temu bo musialem jechac na woodstook a nikt inny by mi nie dal , tez yslalem jak wy ze sa zli,ale moja przyjacicka jest menagerem generalnym w prowidencie pokazala mi zaraz ze stronki jakie sa warunki jak sie bierze u nich i serio wygladaly jak te ze stefczyka czy pko wiec prowident sam w sobie nie jest zly a typy co po domach daja kredyty ale tez za darmo ie beda biegac i uzerac sie z ludzikami jak to bylo ze mna he bo im nie pyklo ha

9. Gandalf.

Gandalf. Expert

Prawda jest taka drodzy koledzy zawierający głos w tej dyskusji.
    Czy Provident czy chwilowka czy wuj wie jaki zagraniczny bank to i tak te wszystkie gówno zjazdy bazują na ludzkiej krzywdzie.
    Jak zostało to wspomniane bardzo trafnie przez the speciala.
    Oni to tylko patrzą żeby muchy się w lep lapaly. Raz kredyty, dwa lokaty. Teraz z samej ciekawości obczailem sobie oferty he he.
    3% w skali roku od 100 000 zł.. Zarobią na giełdzie drugie tyle ile dało się im na lokatę, a człowiekowi dadzą marne 3% zarobionej sumy z ciężko zarobionej własnej kasy, ktora dalo im się na tacy .
    I to mają być oferty godne zwykłych obywateli? Śmiech na sali.
    Jeśli sytuacja zmusiłaby mnie do kredytu, to tylko w jakimś najlepiej prosperujacym banku, tam masz jeszcze jakieś zabezpieczenie, że nie będziesz śmiechem z którym zrobią co chcą i przynajmniej nie bedziesz musial oddawać im
    zdwojonej sumy.
    Pamiętaj kolego o wszystkich naszych opiniach, bo podpiszesz z diabłem pakt. A później będzie płacz.

10. Gandalf.

Gandalf. Expert

Może i pierdolenie, ale poczytałem sobie o tym providencie na forach i powiem że ludzie nie chwala tego tak jak Ty. Może po prostu u ciebie było inaczej i stąd pozytywna opinia.

11. uho667

uho667 Moderator Moderator

jak powiedzialem chcesz kedyt nie najgorszy idz do banku ,a nie do szybkich chwilowek ktore niosa wysokie ryzyko ze kasa do nich nie wroci to i takie % maja

ja nie dalem pozytywnej opini ,ja tez pozyczylem 500 zl z ktorego mi zajebal odrazu 70 zl a oddac mialem 980 ha ,
    ale ja nie mialm skad pozyczyc kasy w ciagu kilku godzin i wiedzialem co biore za ile na ile ,

12. MJmafia

MJmafia Forumowy guru

dokłądnie tak jak mówi ucho jeśli bezpośrednio to nie ma tragedii podobnie jak w banku obyś się nie spuźniał z zapłatą natomiast jak od lichwiarzy to wiadomo wykorzystują kiedyś znajomy tak zrobił to się ładnie wkopał bo wziął 2tyś a oddał prawie 8 :(

13. felipe

felipe Użytkownik

u mnie na ośce taki zart kiedys chodzil: "co ty taki smutny jestes, kredyt w prowidencie wziąłeś ? " hehehehe

14. Crune

Crune Stary wyjadacz

Jest fajny trick, pożycz sobie w w tym providencie jakąs sume, w ciągu 14 dni od podpisu odstępujesz od umowy i oddajesz tylko tyle ile dostałeś i masz na to ustawowo 30 dni ;] Z chwilówkami też działa.

15. starmilks

starmilks Tuptuś

W sumie dobra opcja. Dziala to jednak jedynie wtedy kiedy masz z czego oddać tą kase. Wiele osob jest w trudnej sytuacji i dlatego też decyduje sie na takie pożyczki.I wcale nie bierze ich na iesiąc czy dwa. Ale na rok. I spłąca kasę co tydzień ( zdecydowanie bardzieij opłacalne jest spłacanie przez internet niż u drugiej osoby).
    Odsyłam również na ten temat:
    forum-kredytowe.pl/f160/provident-opinie-42369.html
    Jest tutaj pełno opinii na temat providenta

16. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

jebać provident już widziałem jednego co nisko upadł dzięki nim przejebana sprawa i odradzam nawet w cięzkich warunkach nie poszedłbym do nich.

17. jarex

jarex Użytkownik

Z doświadczenia wiem, że nigdy nie warto mówić nigdy. Też nie brałbym takich pożyczek, ale z drugiej strony jest to usługa dla pewnej grupy osób o kiepskiej reputacji kredytowej, które już teraz są zadłużone, bądź nie spłacają pożyczek i są w różnego rodzaju bikach i innych rejestrach. Kiedyś pożyczało się w półświatku, jak się nie spłacało - wiadomo. Rynek ten trzeba było ucywilizować - udało się, ale koszta są wysokie. Generalnie opinie są znane wszem i wobec np tutaj https://chwilowo.pl/opinie/
    Jak ktoś jest dorosły niech podejmuje dorosłe decyzje.

18. NDS5gfARM.

NDS5gfARM. Inspiracja

Jak masz zamiar brać i nie oddać to zrezygnował bym na twoim miejscu , bo pojedziesz do lasu i polamia nogi i nalicza dobrą cyfrę , więc wniosek ze lepiej nie .

19. zder

zder Zagubiony

Akurat provident nie ma jakiejs tam szczególnej oferty, zwłascza jak bierze się pożyczkę ze spłata przez ich konsultanta ( wtedy taka pożyczka może być rzeczywiście bardzo droga). Ale nie piszcie tutaj,że wszystkie firmy prywatne są be. Czasami taka pozyczka opłąca się o wiele bardiej niż branie kredytu w banku. Przykład: chcemy pożyczyć niewielką kwotę na miesiąc bo na przykład do czegoś nam brakuje albo nie chcemy zrywać lokaty. W takiej sytuacji bierzemy darmową pożyczke w firmie prywatnej. I za miesiąc ją spłacamy. Koszt w takiej pożyczce plus to 10 zł:
    https://www.pozyczkaplus.pl/ - piszę tutaj o ich promocji dla nowego klienta.

20. Natasz

Natasz Inspiracja

Kolega brał teraz spłaca długi który mu urósł do niemoralnej kwoty odradzam