Projekt Mucha OUT vol.II Easy Sativa x 4 Critical Russian x 2

Mucha! 17.04.2015

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Mucha!

Mucha! Zagubiony

1. Pochodzenie i odmiana nasion
    Easy Sativa-Famale Seedes, Critical Russian-Ak Seedes (wygrane w konkursie od THC-THC.com) :)
    2. Charakterystyka spota:
    Ziemia uniwersalna PH 5,5-6,5
    3. Planowane nawozy
    Weg: Biohumus
    Flo: Canna Boost, Canna Terra Flores, Canna PK 13/14
    4. Planowany trening
    FIM
    5. Która to moja uprawa
    Out druga i w trakcie trzeciej in
    6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji
    +/- raz w tygodniu

To teraz trochę informacji. Aktualnie roślinki są w domu na parapecie, planuje je wywalić na spot w następnym tygodniu, a raczej muszę bo nie mam warunków w domu żeby trzymać sadzonki. Roślinki siedzą w doniczkach torfowych o średnicy 10cm i 8 cm wysokie, i wylądują w nich na spocie. Spot muszę jeszcze przygotować tzn. za transportowane ma 160L ziemi+łopata, ale trzeba wykopać dołki, i tu pytanie, jakiej średnicy i głębokości muszą one być? Aha zapomniałem wspomnieć że niedaleko mojego spota ktoś prawdopodobnie też szykuje swojego, bo zauważyłem powycinane drzewa i sanocol, dało mi to trochę do myślenia, ale postanowiłem że posadzę i zaryzykuję, bo nie mam możliwości zmiany spota, mam nadzieję że sąsiad nie okaże się złodziejem :)

Easy Sativa

Easy Sativa dzień 2

Easy Sativa dzień 1

Critical Russian dzień 1

• Lubie to x 7
  2. Ladnie kolego! U mnie tez juz CR i ES grzeja parapetowke :D bede podgladal :) Farta i lap blanta :D piona

• Lubie to x 1
  3. Mucha!

Mucha! Zagubiony

FR będziesz zakładał, jakiej średnicy i głębokości będziesz kopał dołki??

4. GastroFarmer

GastroFarmer Zagubiony

Zobaczymy co z tego wyrosnie :)
    Zasiadam i oglądam :>

• Lubie to x 1
  5. FR nie zakladam chyba :) nie chce mi sie tego prowadzic ale w sumie zobaczymy :D Dolki mam juz wykopane i zasypane mieszanka ziemi :) Kazdy ok 70-80l :) Duze, ale ziemia na tym spocie to sama glina i kamienie wiec lepiej zrobic za duze niz za male :D Przyorientowalem jeszcze jeden spot na dobrej ziemi to wykopie male na ok 25l :D Ty koleszko planujesz robic jakas mieszanke gleby?? Czy na czystej sklepowej lub spotowej sadzisz?? :)

6. Mucha!

Mucha! Zagubiony

nie mieszam gleby czysta sklepowa z castoramy, tak ja w opisie napisałem ma na spocie 160 L i myślałem na ES 30 litrowe dołki a na CR 20 litrowe

--- Dodano ---

tylko nie ogarniam o jakich wymiarach ma być dziura na 30 L okurwa

--- Dodano ---

Drzewa kolego, drzewa :)

7. Jak sadzisz na w miare dobrej ziemi to powinno wystarczyc :D Ale ES potrafi bardzo gleboko puscic korzenie, Wydaje mi sie ze lepiej byloby do tej sklepowej dorzucic spotowej gleby. posypac dolomitem i zrobic dolki na 50l :) Pozniej mniej problemow i wszystko ladnie rosnie :)

8. Mucha!

Mucha! Zagubiony

to zrobię tak te 160 L przeznaczę na ES czyli wyjdzie po 40 L na jednego ES, a na CR dokupię 60 L i będą miały po 30 L :)

--- Dodano ---

aha jeszcze pytanko lepiej będzie kopać w głąb te dołki??

9. Mozna i tak :D Ale ja i tak wymieszalbym ze spotowa zeby z workami nie latac :D Jak nie wiesz jakiej wielkosci dolek wykopac to porownaj sobie na oko z workiem ziemi :D Jak masz w workach po 50l to kopiesz troche mniejszy dolek niz ta siata i odmierzone :D

10. Mucha!

Mucha! Zagubiony

też tak myślałem tylko zastanawiałem się czy lepiej w głąb czy wszerz, ale na logikę to bardziej w głąb, a worki są po 80 L przetnę go w połowie i przymierze :)

11. korzen leci w dol, wiec lepiej bedzie glebiej niz szerzej :D

12. Mucha!

Mucha! Zagubiony

też tak myślałem, ale kto pyta nie błądzi i lepiej trzy razy zapytać niż później żałować :D

13. Proste ze tak :D :D Czekam na Up-a :D wrzuc fote jak wykipesz dolki hehe :D piona

14. Mucha!

Mucha! Zagubiony

jutro planuje iść przygotować spot, ale zdjęć dołków raczej nie wrzucę bo nie będę robił sobie śmietnika w FR alebeka
    Pozdro :D

15. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Koniecznie zrób LST na tych criticalach :DD Myślę ze ze 30L dolek minimalnie bo rosną jak szalone i ciekawe pheno się trafiła.Szkoda że mi ukradli...poczatkowo robiłem LST ale na jednej przypadkowo HST bo ulamalem łodyge i urosła masakra wielka :) niepotrzebnie odpuściłem z LST.Jednej z 2 tygodnie brakowalo drugiej ze 3-4.Moc zapewne by byla kozacka.Tobie życzę szczęścia i fajnego palonka :) pozdRo!

link do FR nie wiem czy pamiętasz

https://forum.nasionakonopi.pl/276,fotorelacje/18594,8,1st-outdoor-kubaku-2014-a.html

• Lubie to x 1
  16. Mucha!

Mucha! Zagubiony

kurcze z tym LST jest tak że u mnie jest w ciul ślimaków w tamtym roku miałem z nimi problem i mam obawy że jak sprowadzę je na glebę to ślimaki będą miały przekąskę, dodam tylko że stosowałem snacol, ale i tak udawało się im dostać do plantów

17. Dołki łatwo policzyć : 20cm x 20cm x 50cm (mnożysz) = 20000 Teraz ten wynik dzielisz przez 1000 i otrzymujesz wynik w litrach, czyli 20l :)

18. Mucha!

Mucha! Zagubiony

Tak, tak matematyka się kłania :)
    dzięki i pozdro :D

19. RAS K.O

RAS K.O Tuptuś

z fartem! :) ja też właśnie powoli startuje...

• Lubie to x 1
  20. Mucha!

Mucha! Zagubiony

Dzięki Koleżko!!
    A co u ciebie za gości w ogrodzie??

Dzisiaj dokupiłem jeszcze 100L ziemi czyli mam 280 L i na ES daje 50L, a na CR 30L do tego jeszcze taki zestaw sanocol, topsin i asahi dzisiaj zamówię :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...