PROJECT MONSTER - C99 fem + Beebok af [0,25m2] Ledison 150W

Heniekzbagien 27.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Dostaje narazie samą wodę. Trochę się to pogłębiło, ale nie występuje na każdym szczycie.

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 101dni/50flo

Temp 22-24st
    RH 40-50%

Siema panki. A więc tak - ździra dostaje sama wodę od tygodnia, to jakieś 2-3podlania. Dostała tylko bactrexa po drodze.
    Cokolwiek się działo z liściami to przystopowało. Te brązowe plamy wyszły na 2 szczytach mocniej a na jednym lekko.
    Dzisiaj musiałem powbijać w glebe jakieś bambusowe badyle i popodwiązywać odrosty bo się chwiało to to jak menel na wietrze. Nie wiem czy nie dołoże do środka towarzysza bo mi serce pęka jak widzę pogodę, a na tajnym spocie rosną sobie dwie babeczki i im tak pizga. Z drugiej strony tamte sa puszczone wolno i z jednej jest mega tyczka a druga to wogóle stwierdziła że będzie sobie rosnąć jak Y i tak zrobiła. Nie wiem czy to się w ogóle zmieści na wysokość do tej mojej popierdółki. Czas pokaże. Łapcie foty i pis joł.

DSC03992.JPG

DSC03993.JPG

DSC03995.JPG

DSC03996.JPG

DSC03997.JPG

DSC03991.JPG

• Lubie to x 3
    • HAHA XD x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Mały niusik jest taki, że przedwczoraj wleciała do boksa jedna panienka z outa. Trochę ciasnawo, ale jak się popieści to się wszystko zmieści i jak mi dalej będzie serce pękać to na dniach wleci do boksa druga która została na dworze.
    Jeśli dobrze sobie wszystko zapisałem to dodatkowa pani to Bubble Gum, a ta co została na dworze to Green Crack od Fastbuds. Albo na odwrót :D

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 107dni/56flo

Temp 22-24st
    RH 40-50%

Kolejny up. C99 jedzie dalej na wodzie. Następne podlanie dostanie trochę PK. Pały puchną i tyle.
    Do boksa wleciały dwie dupeczki z outa - Bubble Gum i Green Crack. Lampiona podniosłem już na maxa bo te dwie tyczki to były z 10cm od leda. Z tego co zauważyłem to nie przywlokłem żadnych dzikich lokatorów razem z pannami.
    Trochę ciasno mają, ale przynajmniej wesoło. Co wieczór przed spaniem muszę zapierdolić z lacia w namiot żeby uciszyć te przekupy bo spać sie nie da od tego chichotania.
    W sumie to nie wiem ile mają te dwie nowe, musze to sprawdzić czy nie mam gdzieś zapisane na ręce z tyłu łokcia.

C99
    DSC04001.JPG

DSC04008.JPG

DSC04012.JPG

Bubble Gum
    DSC04003.JPG

Green Crack
    DSC04005.JPG

DSC04009.JPG

DSC04010.JPG

klasowe
    DSC04007.JPG

• Lubie to x 2
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 121dni/70flo

Temp 22-24st
    RH 40-50%

Szuflencja. Co tam jak tam. C99 ku końcowi zmierza. Skubnąłem dzisiaj popcorn na szybkie testy - wieczorem ocena. Chętnie bym ją już eksmitował, żeby móc te dwa bonusowe badyle trochę nagiąć i tym samym odciągnąć od światła.
    Co do ww dwóch germańskich najeźdźców to ewidentnie ruszyły z kopa. Obydwie obsypały się włochami. Jajec żadnych nie zaobserwowałem, a bałem się że zmiana światła może porobić im kuku na muniu. Chyba z tydzień stały w miejscu po ucieczce z outa. Ruszyły i to cieszy oko. Co jeszcze....chyba nic. Nuda :D

C99
    DSC04014.JPG

DSC04015.JPG

DSC04017.JPG

DSC04019.JPG

Bubble Gum jak WTC
    DSC04021.JPG

wieża południowa
    DSC04022.JPG

wieża północna
    DSC04023.JPG

Green Crack
    DSC04026.JPG

DSC04027.JPG

klasowe
    DSC04028.JPG

• Lubie to x 2
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Ema ema. Non stop w trasie siedzę, stąd echo w upach, ale jutro wjeżdżam na bagna. Mam info od ogrzycy że ujebała jedna gałązkę C99 przy podlewaniu i się suszy konkret sampel :D

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 128dni/77flo

Temp 22-24st
    RH 40-50%

A więc sytuacja na bagnach ma się tak:
    - C99 wygląda jakby stała w miejscu albo ja już nie widzę za dobrze progresu. Sampel się suszy i jak tylko posiedzi z tydzień w słoiku to będzie testowany - w przypadku pozytywnego wyniku - panna idzie pod topór Ogara.
    - Obie uchodźczynie z outa puchną sobie w najlepsze. Jedna zaczęła wysysać wiatraki. Niestety musiałem przywlóc z outa jebane ziemiórki i walka trwa z tym cholerstwem. Mało tego fruwa ale jak nie wytępie tego lepami i odkurzaczem to kupuje nicienie i skończy się dzień larwy.
    Dokopałem sie do zapisków i wychodzi na to że te dwa afy z outa to mają coś koło 115dni :D
    Tyle. Pozdro!

C99
    DSC04030.JPG

DSC04031.JPG

BubbleGum
    DSC04032.JPG

DSC04034.JPG

DSC04035.JPG

GreenCrack
    DSC04036.JPG

DSC04037.JPG

• Lubie to x 2
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

C99 ścięte. Już mi grała na nerwach. Mokrego wyszło 402g. Fot nie ma bo po chuj. Forum zdycha.
    Dwie panny z outa zostały sobie w namiocie. Postanowiłem oba habazie nagiąć bo juz lampy nie dźwigne i GreenCrack złamałem hahaha, ale nie tak że wyszły flaki. Będzie żył. Nara.

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Wyschło. Po poobcinaniu gałezi i innych badziewi oczom mym ukazała się waga 85g - chujnia z grzybnią. Podejrzewam że spierdoliłem coś pod koniec swoją nadgorliwością. Takie plany, jeden plant, no dobra dwa, z naciskiem na tego jednego i co.
    Czekam aż te dwa outlawzy skończą żywot i pakuje tam coś smacznego. Być może Orange Hill od DP bo została mi jedna. Zobaczymy, tzn ja zobaczę bo raczej fr nie będzie (przymajmniej tu). Przykro się patrzy jak ten statek tonie, ale na dobrą sprawę to on utonął już dawno.
    Pozdro.

10. niestety taka prawda, forum (a raczej jego administratorzy) spuscili kotwice i dalej nie chcą płynąć, no trudno będzie trzeba nowego forum poszukać ;[

11. Siemanko Heniek! Widze dalej jesteś w grze! hehe spoko ze wszystko dobrze u Ciebie szkoda ze forum już nie prosperuje jak kiedyś i kolejna osoba o tym mówi. Pamiętam ze było dużo konkursów gdzie można było wygrac różne tematyczne rzeczy pestki albo sklepy rozdawaly suple wystarczyło pokryć koszty wysyłki nono to były czasy!!! hossa bessa. może w koncu wrócą dobre czasy hehehe pozdróweczki! :)

sketch_5dcae7df397a8.png

12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Chujnia bo mogliby to sprzedać i ktoś komu zależy pociągnąłby temat, ale teraz to już nawet takich chętnych nie ma i co się dziwić. Najgorsze jest to że nie ma alternatyw bo hasz to jest żmijowisko i pierdole, czasem tam zajrze cos poczytać/dowiedzieć się. Trawka to nie wiem czy żyje. Lipa.

Nie wyświetla się to co wrzuciłeś w posta panie Ćwiara :/
    Było fajnie, juz nawet nei chodzi o jakieś darmowe rzeczy ale byli ludzie i był klimat a teraz to chujem wieje i jakimiś samozwańczymi kozakami.
    Smuteczek no.....

13. Siema Heniu... to prawda... inne fora to jie to samo... ja choc stalym bywalcem tu niebylem to zawsze ktos dobra tada sluzyl... teraz lipa. A fajnevtowarzystwo sie tu zawsze krecilo...

14. Co masz na myśli, bo sam myślałem żeby się tam przenieść. Ale to co się dzieje z tym forum to jest tragedia, siedze tu od paru lat bez konta, kiedyś tu było o wiele więcej ludzi i więcej się działo.

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

A to taka moja subiektywna ocena podparta obserewacjami i relacjami innych użytkowników. To że moja noga tam nie postanie nie znaczy że masz robić to samo.

16. No wiadomo, ale jakoś to forum najbardziej do mnie przemawia może przez to że tu siedzę od paru lat. Smutne jest to, że to może być ostatni rok tego forum siedzi tu z 10-15 osób które cokolwiek robią.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...