PROJECT MONSTER - C99 fem + Beebok af [0,25m2] Ledison 150W

Heniekzbagien 27.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 56dni/5flo
    Beebok - 64dni

Temp 26-30st
    RH 45-60%

Melduje się z upem. Co tam nowego - złamany szczyt C99 zrósł się w połowie ale nic mu nie jest. Jedyna lipa to taka, że nie mogę go nagiąć za czubek bo to pęknięcie jest w tak newralgicznym miejscu że jakakolwiek uprząż spowoduje że łodyga strzeli. Narobiło się tam odrostów tyle na szczycie że w szoku jestem. Jak mi sie uda trafić na bagna za dnia to porobię foty.
    A tak to cisza i spokój. Beebokowa dostała trochę dolomitu bo ph w glebie nie podniosło się. Zobaczymy co to da. Rośnie sobie. C99 powinna być sama w boksie bo się kurwisko tak rozrosło na indukcji że jacieniepierdole.
    Pokazała włosy jakieś 5 dni temu. Będzie ostro. Niech się tylko zwolni miejsce po Beebokowej.
    Tyle chyba. Kilka fot strzelonych laciem z lampą bo już noc u dziewczyn. Esssa matkojebcy.

Beebokowa
    DSC03935.JPG

C99
    DSC03936.JPG

Klasowe
    DSC03934.JPG

• Lubie to x 3
  2. GoHan

GoHan Zagubiony

bebook pikny , a ktos chciał 99 wyjebac ? hahaha a jaka pikna ?

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jakiś chory pojeb chciał wyrzucać, z tego co pamiętam :D

4. Job twój mać ale to się piknie porosłoalebeka sztosik:cwaniak:

• Lubie to x 1
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Taka ciekawostka - ścięte dwa beeboki które sobie rosły w doniczkach na oucie. Jeden rzekłbym ze bardzo 'normalny', a ten to mnie zaskoczył - dożył jakieś 75dni, grubaśna choinka na maxa ale topy o mega dziwnej strukturze. Luknijcie sobie :D

DSC03937.JPG

DSC03938.JPG

DSC03942.JPG

Suszy się. Dam znać jak to się w ogóle trymuje i co zostanie po trymie :D

• Lubie to x 1
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Dobra. Wyschło, ale trym tego czegoś to jest mordęga. Spędziłem pół godziny na celowaniu w listeczki i mnie krew zalała. Nie będzie trymu, pierdole, krzak idzie na masło.

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 64dni/13flo
    Beebok - 72dni

Temp 26-30st
    RH 45-60%

Nic spektakularnego się nie dzieje. Beebokowa przestała żółknąć ale stoi w miejscu chyba. Sypnąłem jej trochę dolomitu co by podnieść ph w ziemi i tyle. Na bagna wjechały dwa nowe specyfiki od Hesi - Boost i Bloom. Została uraczona oboma preparatami. Tydzień dwa i myslę że jak sie nic nie zmieni to idzie pod topór.
    C99 sobie kwitnie elegancko. Czekam aż Beebokowa wyleci z boksa i wtedy ten monster będzie miał więcej luzu.
    I to chyba wszystko. C99 leci praktycznie na wodzie od początku, czasem coś tam jej podlałem zapobiegawczo, tak że tablety zdają egzamin. Tyle z bagien.

Beebokowa
    DSC03944.JPG

DSC03946.JPG

DSC03947.JPG

C99
    DSC03949.JPG

DSC03950.JPG

DSC03951.JPG

klasowe
    DSC03952.JPG

• Lubie to x 3
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 74dni/23flo
    Beebok - 82dni

Temp 26-30st
    RH 45-60%

Co tam jak tam. Widzę że forum to już....aaaa szkoda gadać.
    Dociągnę tą fr do końca. Dobra. Beebokowa to już ku końcowi. Jakiś tydzień temu skubnąłem sampla z dołu i łohohohohohoooo prawie pomyliłem ogrzyce z z przebraną za ogrzyce sarną.
    Leje jej wode samą od ponad tygodnia i w nd idzie pod topór. W końcu C99 zostanie sama i będzie miała troche więcej luzu.
    C99 jak widać rozrosła się jebaniutka i zapełniła swój kącik totalnie. Chleje 2litry co 3-4dni. W większości sama woda. Czasami doleje jej coś na flo zapobiegawczo. Jebie niemiłosiernie :D
    Wszystko z frontu. Pozdro nieliczni!

Beebokowa
    DSC03955.JPG

DSC03961.JPG

DSC03962.JPG

C99
    DSC03957.JPG

DSC03958.JPG

DSC03959.JPG

DSC03960.JPG

Klasowe DSC03964.JPG

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 1
  9. GoHan

GoHan Zagubiony

hehehe , ty sarno :)

• HAHA XD x 1
  10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!
    Pragnę zakomunikować światu, że w 84dniu żywota swego amę, pod topór poszła Beebokowa.
    Fot brak bo szybka akcja. Mokrego tematu wyszło 171g. Suszenie w toku.
    C99 ma teraz cały boks dla siebie. Co to będzie co to będzie?

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Beebokowa wysuszona i otrymowana jak cza.
    Suchego wyszło równe 40g. Leży w słoikach i kwiczy.
    Za jakiś tydzień pierwszy teścik :D

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 83dni/32flo

Temp 22-26st
    RH 40-55%

Co tam jak tam. Poza tym że dwa razy podlałem planta minerlanym cudem od Hesi to nic się nie dzieje.
    Babsko się roztyło na całego boksa i ogólnie ma wyjebane na jedzenie po 18ej, czy tam w nocy. Staram się co podlanie korygować wysokość szczytów. I to wszystko. I oby tak nudno było do końca :D

DSC03965.JPG

DSC03967.JPG

DSC03966.JPG

DSC03969.JPG

13. Miód malina. Naprawdę się roztyła :cwaniak: oby tak dalej przybierała pozdto

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...