PROJECT MONSTER - C99 fem + Beebok af [0,25m2] Ledison 150W

Heniekzbagien 27.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

GROWBOX - DiamondRoom 50/50/120
    OŚWIETLENIE - Ledison 150W
    WENTYLACJA - wyciąg kanałowy black orchid axial quiet 100m3, do tego mieszak SecretJardin 16W, a wloty pasywne.
    FILTR WĘGLOWY - Can Lite 150PL 150-165 m3/h 100/125mm.
    ZIEMIA - sklepowa pod zioła bodajrze, wzbogacona perlitem i mycotrexem, startrexem i bactrexem.
    DONICE - 11l + 5,7l
    NAWOZY - tym razem lecimy z zestawem biotabsa - tablety + mycotrex + bactrex + orgatrex + startrex + Bio PK od biotabsa + do wspomagania Alga grow, Algo bloom, Green Sensation od Plagrona, Biohumus UP i Biohumus Active, calmag od sensi, superplon K i tyle.
    TRENING - FIM + LST na C99 i LST lub pure freedom na Beeboku.

Pękłem i postanowiłem dać szanse temu tonącemu statku/misiu/statkowi.
    Tym razem do boksa wlatuje C99 produkcji Pestkomanii, z OSa, i do towarzystwa jeden Beebok, też z OSa - nie wiem co to ,bo był mix pestek.
    Plan jest taki żeby C99 potrzymać na wegu koło 40-50dni i wyhodować turbo potworzyce którą, prawdopodobnie pod koniec flo, będę musiał zakuć w kajdany.
    Będzie miała robiony fim i potem lst. Jak wyjdzie - oby dobrze.
    Beebok wrzucony dla towarzystwa, bo samemu to można co najwyżej kury macać.
    Co do wieku - 11dni Beebok, a C99 3 dni.
    Lecimy!

Beebok
    DSC03863.JPG

C99
    DSC03862.JPG

Klasowe
    DSC03861.JPG

• Lubie to x 4
    • Kocham to ! x 1
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 9dni
    Beebok - 17dni

Temp 29-32st przez te zajebane upały
    RH 60-85%

Beebok sobie idzie elegancko, ale ta C99 od pestkomanii coś jakaś niedojebana jakby z kazirodczego związku.
    Chyba pójdzie w kibel i wykiełuje drugą sztukę bo szkoda mi całego projektu jesli z tego wyjdzie karzeł marki skrzat z końca tęczy. Co myślicie? Wyjebać czy dać szanse?

C99
    DSC03865.JPG

Beebok
    DSC03866.JPG

Klasowe
    DSC03867.JPG

• Lubie to x 7
    • Kocham to ! x 1
  3. TSW

TSW Błyskotlwy

Widzę Heryk ze wytrwaly jesteś w tych growlogach, pozdro

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Pcham ten syf do przodu, ale widzę że widowni brak więc się grubo zastanawiam nad tym.

• Lubie to x 2
  5. TSW

TSW Błyskotlwy

nie ma sensu chyba ja juz nie robie upow

• Gowno ! x 2
  6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Daj mu szanse,czasami ta roslina ktora na slaby start moze zaskoczyc na finiszu:)

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Marco troche mi szkoda czasu na dawanie szansy hehe

• Gowno ! x 1
  8. No właśnie sam się zastanawiam nad tym czy jest sens wrzucać cokolwiek na to forum skoro i tak nikt nie zagląda :p

• Gowno ! x 3
  9. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ludzie zajęci lataniem na spoty bo sezon na outdoor:]
    Ja miałem w boxie ostatnio 2 różne automaty,jeden przymulał a dał większy plon. Wszystko zależy od twojej cierpliwosci i podejścia. Może potrzymaj z tydzień czy 2 i zobaczysz jak będzie.

10. Oj tam oj tam ględzicie jak stare baby może nie wszyscy zaglądają i coś piszą ale napewno są tu tacy co odwiedzają często A nawet codziennie8):D

• Lubie to x 1
  11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 16dni
    Beebok - 24dni

FP 18/6
    Temp 29-30st
    RH 60-85%

Dupeczki rosną. C99 dostała życiową szansę i ją bardzo dobrze wykorzystała. Nie widziałem panien 3dni i kurde powiem że to co dzisiaj zastałem w boksie to WOW. Foty jednak wrzucam sprzed 5ciu dni bo jestem przelotem na bagnach i dzisiaj nie mam czasu cykać.
    Beebok kwitnie, zaliczyła dzisiaj LST i zaczynam zbierać siły mentalne na FIM dla C99.
    Tyle z bagien.

C99
    03.JPG

Beebok
    04.JPG

02.JPG

Klasowe
    01.JPG

• Lubie to x 3
    • Kocham to ! x 1
  12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 17dni
    Beebok - 25dni

FP 18/6
    Temp 29-30st
    RH 60-85%

Nie ma co czekać. Przyatakowałem dzisiaj C99 i zrobiłem jej FIM. Tzn bardziej mam nadzieje, że zrobiłem, niż zrobiłem :D
    Okaże się w najbliższych dniach. Zrobiłem przy okazji aktualne fotki dziewcząt. Nieźle C99 wykorzystała daną jej szansę co? @marcopolo możesz śmiało czuć się jak ojciec chrzestny

C99
    01.JPG

FIM
    02.JPG

03.JPG

04.JPG

LST aka BDSM na Beebokowej
    05.JPG

Klasowe
    06.JPG

• Lubie to x 5
  13. lux , i sezonik rusza ... :D

14. marcopolo

Haha,zaczynam zbierac kase na komunie haha,ladnie odbila,zobaczymy co bedzie dalej-powodzonka:)

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

2dni mnie nie było i oto co zobaczyłem jeśli chodzi o szczyt C99

DSC03890.JPG

DSC03892.JPG

I co? Jest FIM czy FIMA nima?

A tu jeden beboczek który stał sie karluskiem. Taki mój Korki :D
    DSC03894.JPG

16. Heniu wygląda jak u mnie A poszło mi na 4 szczyty tylko jakoś tak dziwnie mi rosły nieregularnie. Nie wiem czy to normalne:D pozdro

• Lubie to x 1
  17. stary seler CI w gratisie rosnie ciesz sie bo drogi tak jak pietrucha

• Lubie to x 1
    • HAHA XD x 1
  18. marcopolo

Heniu ja podczas zdejmowania lupinki z Bebooka/po pijaku/,cos tam uszkodzilem,stala w miejscu z tydzien,a teraz na spocie wyprzedzila rowiesniczki,wiec czasami warto takiego dziwaka potrzymac:)

• Lubie to x 1
  19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

C99 - 29dni
    Beebok - 37dni

FP 18/6
    Temp 29-30st
    RH 45-75%

Coś pojebałem z wiekiem dupeczek ale już jest naprostowane.
    Więc tak - Beebokowa leci sobie w najlepsze. LST porobione z aptekarską dokładnością i każdy odrost równiusieńki. Jakoś muszę wykminić jak wyciągnąć w górę zglebiony główny szczyt.
    C99 jak widać ciśnie równie mocno. Na fotach możecie zobaczyć co wyszło z mojego dziewiczego FIMa. Czekam na te miliard szczytów hehehe.
    Co do karluska to okazało się, że to nie Beebok tylko Amnesia Lemon Fast od gnoma. Wyjdzie to wyjdzie. Wszystkie dzieci nasze są, jak to śpiewała Jerzowska.
    Tyle z bagien. Esssssa!

Beebokowa
    DSC03895.JPG

DSC03896.JPG

Karlusek Amnesia Lemon
    DSC03897.JPG

C99
    DSC03898.JPG

DSC03899.JPG

DSC03900.JPG

Klasowe
    DSC03901.JPG

• Lubie to x 5
  20. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Taki mały upek.
    Z nudów i niecierpliwości zrobiłem na C99 LST i musiałem obciąć 3 wiatraki wielkości mojej łapy - masakrycznie wielkie liście. Kazałem ogrzycy zrobić sałatke na kolacje.
    Nie wiem za bardzo ile trzeba czekać po FIMie, ale zadecydowałem za wszechświat i nagiąłem małpe.
    Niestety przy wstawianiu wielgachnej donicy do boksa, zachaczyłem łapskiem i naderwałem główny szczyt Beebokowej. Sterczy ten wąs kurwa z 10cm od doniczki i wkurwia wszystkich. Strzeliła praktycznie na pół ale nie odpadła to zostawiłem i o dziwo dzisiaj nic się z tym szczytem nie dzieje. Chujtam. Co jeszcze....Nie weim dalej czy FIM dał efekt czy nie hehe.
    Za kilka dni wrzucę upa z fotami to pooglądamy sobie razem. Jak za dawnych czasów :D

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...