PROJECT FOURSOME: C99x2 + Gorilla Zkittlez + Blue Widow [0,25m2] Ledison 150W

Heniekzbagien 28.12.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Henryku farmerzy wyznają złota zasadę darmo to i ocet słodki.... Sorki ze ci śmieci nikt w temacie ale nie trawie pajaca..pozwol że dam mu radę w twoim spocie.... Kup ale kup 5 nasion jak nie masz kup 3 i się przyłoż.... Bo to co robisz ręce opadają.... Jak trzeba dam na znaczek....
    Chyba żeś stary człowiek co tylko gownem wymazać się może... Tyle co on zmarnował nasion a teraz piszczy usuń ta temata... Tylko gdzie tu czy na trawie... Porażka....

• HAHA XD x 1
    • Gowno ! x 1
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

WARUNY:
    Temperatura - 22-29st
    RH - 35-45%

C99 #1 - 53dni
    C99 #2 - 36dni
    Gorilla Zkittlez - 30dni
    Amnesia Lemon fast - 12dni

Forum zdechło. Juz myślałem że na wieki wieków. Przez tą całą zawiechę mam 2 porcje fot, z dzisiaj i sprzed 9dni to wrzucam obie co by zobaczyć progres dziewcząt. Nic spektakuarnego się nie dzieje. Może po za tym że chyba trafiłem na jakieś słabe pestki w OSie. Jak juz wcześniej pisałem BlueWidow zdechły po puszczeniu kła i wsadzeniu do lightmixa, a Gorilla to zobaczcie jak wygląda marnie. Warunki ma identyczne jak reszta jeśli chodzi o ziemię tak że nie wiem ocb.
    Obie C99 idą jak pojebane. Ta #1 to pnie sie na potęgę. Dostała dzisiaj trochę Calmaga zapobiegawczo a tak to woda lana i czasem dodam jej Biohumusa up i active. Druga - cięta na bena też strzeliła konkret. Ona ma full mixa od biotabsa w glebia, ale nie ma wsadzonej tablety, tak o dla eksperymentu. Jest trochę bledsza od tamtej i jest dokarmiana AlgaGrowem, Biohujusami i PowerRootsem.
    Amnesia ma full pakiet z tabletą i dostaje wodę + PowerRoots plagrona i Biohujusy również.
    Macie foty sprzed 9dni:

C99 #1
    DSC04105.JPG

C99 #2
    DSC04103.JPG

Gorilla
    DSC04099.JPG

Amnesia
    DSC04098.JPG

Klasowe
    DSC04111.JPG

I dzisiejsze, 9 dni później:

C99 #1
    DSC04112.JPG

C99 #2
    DSC04116.JPG

Gorilla kaleka
    DSC04118.JPG

Amnesia
    DSC04114.JPG

Klasowe
    DSC04121.JPG

• Lubie to x 5
    • Kocham to ! x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Widzę, że forum powstało z popiołów.
    Zrobię upa na dniach, ale 2,5tygla mnie nie było na bagnach i to co kurwa zastałem......akcja ratunkowa grana.

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

WARUNY:
    Temperatura - 22-29st
    RH - 35-45%

C99 #1 - 87dni
    C99 #2 - 70dni
    Gorilla Zkittlez - 64dni
    Amnesia Lemon fast - 46dni

Dobra no to tak. Wracam na bagna a tu coś takiego. Ewidentnie coś żre liście. Obstawiam przędziorki po założeniu lupy na tel. Poszedł oprysk przedwczoraj. Dzisiaj znowu zrobię. Nic no, taka cena za przymusowy wyjazd. Ratujemy co się da.
    Amnesia to mi rozjebała system - tyczka konkret strzeliła :D
    Reszta idzie jako tako mimo intruzów na pokładzie.

Amnesia
    DSC04123.JPG

Gorilla
    DSC04127.JPG

DSC04128.JPG

DSC04130.JPG

C99 #2
    DSC04132.JPG

DSC04133.JPG

DSC04134.JPG

C99 #1
    DSC04135.JPG

DSC04137.JPG

DSC04139.JPG

• Lubie to x 3
  5. Noo faktycznie wybujala jak slonecznik za kiblem :banan:Henryku powiedz mi..n zestaw bio tabsa tjbte bactrexy itd dajesz od poczatku do ziemi czy jak przesadzales sadzonke ?

• Gowno ! x 1
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Startrex mieszam z ziemią, mycotrex w dziurę jak przesadzam gówniaka z kubka, a bactrex do pierwszego podlania i potem jakoś w połowie czy coś.

Pany mam nowy problem....Padł went na ledisonie i środkowa dioda napierdala strobo tak raz na sekundę mrygnie. Wkurwia mnie to niemiłosiernie ale niech mi ktoś powie czy to nie robi jakiegoś kuku roślinom, taki regularny błysk?

• Lubie to x 1
  7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP!

W związku z zaistniałą sytuacją wszechobecnej paniki, utknąłem w naszym pięknym kraju a nad moim stadkiem stara się czuwać sąsiad.
    Niestety wszystko idzie totalnie z dupy. Ciężko na odległość nwigować i reagować. Rośliny przeżyły atak pierdolonych przędziorków, który spustoszył liście. Pozostało mi tylko obserwować agonię na fejstajmie i innych cudach techniki.
    Do tego w ledisonie padła jedna dioda i robi strobo dziewczynom. Jedynym promykiem w tej chujowej sytuacji jest pomoc od Uha i dzięki niemu lampa będzie stuningowana i dalej będzie służyć.
    Na dzień dzisiejszy, po mojej decyzji, została ścięta starsza c99. Miała 116dni i dała spektakularne 130g mokrego. Kurwa JUHU. Fot nie mam bo nie będę typowi który to za mnie zrobił truł dupy o fotorelacje ze ścinki. I tak dużo pomaga, że sie nimi zajął pod moją nieobecność.
    Jak już wrócę na włości to pocykam, jeśli będzie jeszcze co. Chujnia straszna....w boksie, w tv, na ulicach, wszędzie. Popierdoliło ludzi za ostro.
    Tyle z bagien.

8. Widzę, że nie tylko u mnie ledison się pierdoli, mi całkowicie przestał działać, ale na szczęście odesłałem i przysłali mi nowy.

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

A dodałeś chłodzenie? Bo u mnie awaria diody zbiegła się z awarią wenta, którego dodałem Ledisonowi.

10. Miałem go tak zainstalowanego, że nad nim był filtr i wciągał od razu gorące powietrze. Nic dodatkowego nie dawałem. W sumie on raczej nie jest przeznaczony do świecenia 20 godzin dziennie więc one mogą się przegrzewać.

• Lubie to x 1
  11. Jak tam praca zdalna Henryku?

12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

???

13. Jak tam roślinki. Tak to dziwnie nazwałem, przez twoje uziemienie poza domem i kolege opiekujacego sie nimi, zamiast Ciebie.

14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Lipa jak ch*j. Szkoda gadać.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...