1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Project 10x Gnomes Super Skunk HPS 400W [1m2]

Dyskusja w dziale DUŻE POWIERZCHNIE od 0,8m2 /min 400W rozpoczęta przez Magson w dniu 04.12.2017

1. Magson

Magson Geniusz

Witam Wszystkich!
    Na wstępie chciałbym podziękować gnomesgarden.ie za dostarczenie mi pestek do projektu! Bez niego prawdopodobnie nie ruszył bym tak szybko! Jeszcze raz dzięki!

:flaszka:​

Jest to moja: 2 uprawa
    Nasiona: Gnomes Super Skunk
    Growbox: 100x100x200, HydroShoot
    Oświetlenie: HPS 400W
    Wentylacja: Wyciągający Prima Clima 420m3/h, mieszający mały wiatraczek prima
    Ziemia: BioBizz light
    Donice: 11L
    Nawozy: Hesi PACK! TNT COMPLEX 0,5L, BLOOM COMPLEX 1L, FOSFOR PLUS 1L, ROOT COMPLEX 0,5L, POWER ZYME 0,5L, SUPER VIT 10ml.
    Filtr węglowy: Lepszy ni zalecany do 1m2! - nie pamiętam

Panny podlane po 20ml/10l odstanej wody~ TNT Complec 20ml~ Power Zyme 20ml~ Root complex 50ml~ Super Vit - 1 kropla.

View attachment 154306

View attachment 154307

Doradzać!! :)

11 people like this.
  2. growerss

growerss Banned

Powodzenia kolego! <wodna>

3. Magson

Magson Geniusz

Na wstępie chciałbym o drobną radę...
    [*]Jutro mam odczyt stanu kaloryferów.. Ja idę do pracy... Moja Lady...
    nie będzie wstanie pozbierać wszystkiego do kupy... załączyć itd i postawić namiotu sama...
    [*]Jest możliwość jakaś odczytu samemu tego stanu...
    podać im w formie elektronicznej czy coś w tym stylu jak z ciepłą i zimną wodą lub gazem?...​

Dzień 6
    Warunki w box
    Woda/odżywki/woda zbita kwaskiem cytrynowym i tak do końca uprawy!
    Temp: 25-28C
    Wilgotność: 55-70% w nocy większa..
    .

Jak widać 2-gie piętro już rośnie ;)

View attachment 155280

View attachment 155281

6 people like this.
  4. Topowy Janusz

Topowy Janusz Autorytet

Malutkie już rosną bardzo ładnie z fartem ziomek dużych plonów życzę pozdrawiam ;d:

5. uho667

uho667 Moderator Moderator

a nie masz przypadkiem licznika na grzejniku?, maly boxik nic nie smierdzi zaslonic kocem czy cos ?

6. kaczy89

kaczy89 Inspiracja

Dokadnie jak ucho mówi.... ja tak samo robie gdy wpadaja do mnie z agencji sprawdzic mieszkanie czy cos to zarzucam koc lub poszewke od koldry, wylaczam tylko wszystkie wiatraki i lampe na 10 min i jest luz... przeciez nikt nie bedzie sie ciebie pytal co masz pod przescieradlem w swoim domu:) a pozatym to wyglada jak szafa materialowa z ikea a przecieradlo se zarzuciles bo pranie robiles i huj ;d nie bedzie najmniejszego przypalu zobaczysz... piona!

7. ChatBot

ChatBot Forumowy guru

no... tylko ja baby bym nie zostawiał samej... masz na ogłoszeniu numer tel do nich, dzwoń i się ustaw jak ty będziesz. ja tak robię jak mi gaz przychodzą sprawdzać i kiedyś grzejniki (teraz już mi założyli takie coś że stoi huj pod blokiem z pilotem i podgląda mi grzejniki kiedy chce... zboczeniec) ;d:

1 person likes this.
  8. Magson

Magson Geniusz

Nie wpuściłem chama haha ;d Nie no nie było mnie i tak w domu a dziewczyna ze mną w trasę pojechała :)
    Ale tak jak mówicie to zrobię chiodz jestem innego zdania... ryzyk fizyk ;)

9. Magson

Magson Geniusz

Siemka, jak myślicie... Mogę dorzucić jeszcze z 2 skunki? pewnie beda mniejsze bo mam w planie miesiac vega robic tylko.

10. Mroczny

Mroczny Weteran

Fajny projekcik będę śledził.Powodzonka.A czy pomieścisz to zależy od treningu. Puszczasz samopas czy jakiś trening?

11. Magson

Magson Geniusz

Primo LST bankowo będzie. Na jednej chciałbym zaryzykować już jakimś lepszym treningiem, może na dwóch max. Dokładnie jak już wyrosną piętra to przytnę czubek ;)
    Warto spróbować czegoś lepszego, jak odbiję się lepiej na plonie z tych dwóch to takim treningiem będę jechał. Wiadomo więcej odrostów = więcej topów ;)

12. Magson

Magson Geniusz

8 people like this.
  13. uho667

i co kolego dokladasz dodatkowe 2 suczki ? fajnie idzie skunki te dobre sa, tez mialem kilka sztuk ,kolega mial lacznie chyba 120 i mowi ze lepsze niz sensi seeds he

14. Magson

Magson Geniusz

No szczerze mówiąc pierwszy raz mam styczność z tą genetyką ;) Okaże się, jak to się mówi.. Na wacie w danej chwili są i niedługo już pójdą w ziemie.

15. mafo

mafo Banned

Magson, jak będziesz robił następny up to zrobił byś kilka zdjęć box'a Wentylatora, filtra jak to jest zamontowane.. Bo ja chce kupić sobie dokładnie taki sam box.

1 person likes this.
  16. Mormi

Mormi Kumaty

również ;d

17. Magson

Magson Geniusz

Powiem wam tak. Na daną chwilę nie mocowałem filtra bo po co... te 3 tygodnie pojadę bez. Wentylator w box! - wyciągający do 350m3/h z tego co pamiętam. Był on do box'a 1,20x1,20 m2. Teraz idzie w 100x100!
    Filtr węglowy jest wydajniejszy bo kupiony do 1,20 m2 - Czyli lepszy od zalecanego do 1m2, który teraz mam. Co do podłączenia to wiadomo... Filtr węglowy - rura - wentylator - rura odprowadzająca. Na dniu dam fotki jak jeszcze maluchy trochę podrosną... jeśli mógł bym już teraz nazwać je maluchami ;d:

na 1m2 ze sciskiem 12 wejdzie ;)

Na daną chwilę nie mam wenta wciągającego... Zbytnio nie dochodzi co2 i staram się wietrzyć pociechy... czy to dobrze?...

1 person likes this.
  18. Magson

Magson Geniusz

Dzień 20
    Warunki~
    Temp: 25-28C
    Wilgotność: 55-70% w nocy większa...

Na 2 mary wykonałem trening, który robiłem pierwszy raz... FIM na pierwszym, na drugim Topping. Mam wachania co do tego treningu... bo nie wiem, czy zrobiłem go dobrze. Jeśli chodzi o FIM... (2 dni temu).. to z perspektywy czasu widać, że jakoś się odbiła i rośnie a co do tego toppingu ocenicie sami... ;) Warunki ogółem bez zmian. Na parę już poszło lst, więc dolne partie powinny się równać z głównym topem :szok: :) Problem miałem także z PH~ Wszystko na daną chwilę ustabilizowane!!

Dodane do Boxa 2x Super Skunk! Wiadomo, że na tych jednak będzie plon mniejszy ale zawsze coś tam będzie ;) Mam w planie max vega 30-35 dni. Zobaczymy jak to... Oby mi się wszystko pomieściło ;)
    Niektórzy pytali mnie o montaż filtra węglowego... Jeszcze nie jest podłączony. Muszę jechać po opaskę zaciskowo-skręcaną.

Zapach już jest, nie wielki lecz wszystko idzie z postępem.

View attachment 156551
    View attachment 156552
    View attachment 156553
    View attachment 156554
    View attachment 156555
    View attachment 156556
    View attachment 156557
    View attachment 156558
    View attachment 156559
    View attachment 156560
    View attachment 156561

Last edited: 24.12.2017
    1 person likes this.
  19. uho667

jak kielkuja te skunki dobrze ile kielkowales zeby miec ich tyle co teraz ?

20. Magson

Magson Geniusz

Kiełkowalność 100%. Zakończmy to kropką, gdyż nie było żadnego problemu. 10x Poszło w easy plug więc do 48h pod lampą już były. Te 2, które przyszły na świat nie dawno, były na waciku. Też nie było z nimi problemu, więc polecam ;)

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi