Programator + przedłużacz

zjarus11 21.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam,
    jestem jeden dzień przed montażem i mam takie pytanko na szybko. Czy jak włoże programator w gniazdko a do programatora podłącze przedłużacz, żeby mieć więcej gniazdek to będzie to działać?

• Lubie to x 1
  2. Tak wszystko co będzie po programatorze(czyli podłączone do programatora) będzie się włączać i wyłączać zgodnie z tym jak ustawisz programator czyli cały przedłużacz podłączony do programatora będzie tracił i odzyskiwał napięcie zgodnie z tym jak ustawisz programator

3. Ale tani przedłużacz do ciągłej pracy przy mocniejszych lampach to średnie rozwiązanie bo te przedłużacze to badziewie...lepiej zrobić samemu z przewodu 2.5mm i potrójnego albo poczwórnego zestawu gniazd natynkowych...z jednej strony zakładasz wtyczkę a z drugiej wpinasz się w ten zestaw gniazd i masz przedłużke dużo lepszą jakościowo

4. A taki powiedzmy trochę droższy nie z tych najtańszych jak podłącze do niego 3 świetlówki kompaktowe bodajże 20w, to poradzi sobie ten przedłużacz czy i tak lepiej zastosować to co napisałeś?

5. Nie no 60w to wytrzyma nawet instalacja robiona za Gierka:) brałem pod uwagę na przykład jakiegoś mocnego hpsa...ale nawet na przyszłość ten przedłuacz lepiej wziąć chociaż trochę lepszy niż najtańszy bo w tych najtańszych topią się gniazda i robią się zwarcia...możesz się kierować jakością plastiku z jakiego są wykonane i "masywnością" i ogólną prezencją:) lepiej taką bez włącznika bo to tylko kolejna potencjalna usterka a potrzebny ten włącznik jak starej kurwie dziecko:)

6. haha no okej, dzięki za pomoc ;)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...