Problem z wyborem lampy. Help :/

R3vel4TI0n 24.04.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witaj jestem lajkiem :) , planuje miejsce w szafce - gł 27 / wys 65 / szer 76 - nie mam pojęcia zarówno jaką wybrać lamę ani produkt wystarczająco nisko rosnący. Jeżeli mogli byście podać nazwy tanich lampeczek oraz bez różnicy na cene produktów. Dziękuję za pomoc z góry

2. Wystarczy poczytać na forum

3. mam dość konkretne pytanie, czy przy malutkiej plantacji mocno czuć woń rośliny ? i jeżeli tak w jaki sposób zamaskować tą woń

4. Ja bym tam dał tornado 32w X5? . Nie wiem ile tam dokładnie lumenów trzeba. masz długiego tego boxa więc mógłbyś sobie dobrze rozmieścić te swiatlo no i można trzymać blisko rośliny o ile temperatura na to pozwala . A propo zapachu to musisz albo zrobić albo kupić filtr z aktywnym węglem . Jeśli kupujesz musisz zwrócić uwagę na parametry filtra , muszą być podobne do wentylatora, nigdy wentylator mocniejszy od filtra bo będzie przepuszczać zapach. Poszukaj na forum ludzie sami montują i dzieła się wiedzą . Powodzenia

5. czy starczy taka jedna lampka: tornado 32w X5 nad pojedynczą roślinką ? planuje boxa zmniejszyć do wymiarów 25x35 na wysokość 70

6. do takiego 2 ci stykna nawet

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...