Problem z potencją

Maziarz 28.02.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Panowie czy równiez miewaliscie problemy z erekcją podczas palenia zioła? Sam wcześniej nigdy ine miałem takich problemów jednak od jakiegoś czasu zaczeły się problemy z potencją. Co nie jest chyba normalne bo mam 22 lata a w tym wieku to raczej się takich problemów nie ma. I tak się zastanawiam czy może mieć to jakiś związek z paleniem czy nie?

• Gowno ! x 1
  2. Rozne sa opinie n ten temat. Przeciwnicy uwazaja, że powoduje impotencje. W moim przypadku jest zupelnie inaczej. Doznania sa wieksze i ciesze sie sprawnoscia po dzis dzien.

3. fotokot

fotokot Tuptuś

Wręcz przeciwnie! Konopia bardzo pomaga, trzeba tylko dobrze łodygę przywiązać! :D

• Lubie to x 4
  4. karson

karson Zagubiony

Nie sądzę, że ma to jakiś związek. Niektóre osoby wiążą trawę z tym, że może obniżać poziom testosteronu ale tak naprawdę nie było w tym temacie żadnych badań, które mogłyby to potwierdzić. Trawa to wręcz afrodyzjak bo mi osobiście znacznie podnosi chuć niż ją zmniejsza. Problemy z erekcją wiązałbym raczej z:
    kiepską dietą
    niedoborem witamin
    stresem
    jakimiś chorobami ( warto jesteś zrobić sobie hormony i inne badania)
    Ewentualnie kup sobie jakiś ziołowy środek na potencję i zobacz czy na Ciebie działa.

• Gowno ! x 1
  5. No włąsnie planuję się przebadać. Jakie badania polecasz? Co do ziołowych środków to brałem olimp ale nie pomaga:(

• Gowno ! x 1
  6. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Idź do seksuologa na konsultację, podłoże takich problemów może być różne.
    Kiedyś, raz w życiu, tak się skopciłem, że tak długo nie mogłem się zdecydować w którą dziurkę ładować,
    że w końcu mi opadł i już nie powstał wtedy, ze śmiechu nic z tego nie wyszło. Na szczęście i dziewczyna
    była zajebana ziołem na maxa, więc obeszło się bez pretensji ;f

• Lubie to x 3
  7. masakrator

masakrator Zagubiony

Niewiem o jakiej dziurce myslales ,ale wiem ze trzeba miec szacunek dla wlasnego kutasa :D

8. Gandalf.

Gandalf. Gość

ja to po dwóch trzech lolkach z porządnego palenia to spokojnie za jednym razem bym przerobił z dwie laski po dwie myślę godziny każda
    w zasadzie na starość nie będzie mi potrzebna wiagra, w zasadzie posieje o krzaka więcej i sprawa rozwiązana
    a patrzenie w którą przystoi zapachać jeśli laska daje we wszystkie to strata okazji
    no chyba że laska nie myje dupy to wtedy należy się zastanawić

9. Mroczny

Mroczny Zagubiony

Ja po buchu jak porządnie się skopcę to tylko przedłuża się spuszczenie. Mogę ruchać i ruchać a Mroczna Pała stoi jak maczuga herkulesa:amen:.Myślę że musisz szukać gdzie indziej przyczyny.Z tego co wiem MJ działa jak afrodyzjak co do seksu. Najlepiej udaj się do dobrego seksuologa i z nim pogadaj o swoich problemach.Kłopoty z erekcją mogą być natury psychicznej /podświadomość i inne tam spawy/. Nie martw się zawsze jest niebieska piguła.:d

10. karson

karson Zagubiony

Bo olimp to gów....no tak wiec czego się spodziewasz. Skład jest kiepski, w składzie ma niewiele l argininy tak wiec niby jak ma działać? O wiele lepsze są albo Cum on albo braveran chociaż z tego co sam zobaczyłem to cum on ma o wiele lepszy skład i działanie ( mniej rozreklamowany ale moim zdaniem o wiele lepiej jest sobie kupić, tyle,że trzeba go brać regularnie aby działanie było). Z badań to na pewno:
    ogólne krwi
    tsh ft3 ft4
    estrogen
    testosteron

• Gowno ! x 1
    • Gowno ! x 1
  11. karson

karson Zagubiony

Tak ten. Tylko powtarzam się, trzeba brać go regularnie bo tylko przy regularnym przyjmowaniu daje dobre efekty.Jak bierzesz tabletki w kratkę to dzialanie będzie takie sobie.

• Gowno ! x 1
  12. Alibaba

Alibaba Tuptuś

Zacznij ćwiczyć na siłce lub biegać to ruszysz teścia.
    Dobre suple multi vitaminowe polecam optimum nutrition - opti men 150caps. Są dwa składy, ten na europe jest okrojony i występuje w 180 caps. opakowaniu, ten dobry ma opakowanie 150caps. można zamówić na iherb z usa.
    Druga opcja to Doctor's Best mulit vitamin, znajdziesz w Polsce w sklepach ale tez można z iherb zamówić.

13. Stary Zgreed

Stary Zgreed Użytkownik

A może problem jest prostrzy...odstaw MJ na jakiś czas,bo może ona nie ma jako takiego wpływu na potencję,ale długo trwałe chroniczne palenie może osłabić mega libido...zacznij się zdrowo odżywiac (por,orzechy włoskie,nasiona z dyni),ogranicz cukier a nie zaraz robić kurację z prochów i jakiś supli,jak nawet nie wiesz w czym dokładnie jest problem.

14. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Raczej z partnerka... Jestem troche starsz od Ciebie,pale dluuugo a kobita nie narzeka:rastaman:

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...