Problem z liśćmi, możliwe popalenie lub inny deficyt.

Bush 02.04.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Bush

Bush Zagubiony

Witam mam problem z jednym krzakiem jest to odmiana Lemon Skunk. Ogólnie w namiocie jest więcej plantow, lecz tylko jeden nlma jakiś dziwny problem. Myślę , że to popalenie lecz nie jestem pewien. Proszę o diagnozę problemu.
    [​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

Stosuje się do tabelki canny jest to 50 dzień od przełączenia na 12/12. Krzaki lecą w autopotach. Dodatkowo dostają fosfor i cal-mag.

2. czy lejesz sama wode czy non stop nawozy tylko i jak mieszasz nawozy .
    pozatym canna jest nie zadobrym nawozem . jakie masz ph jak wypłynie z donicy

3. Bush

Bush Zagubiony

4. Stary Zgreed

Stary Zgreed Zagubiony

Na tej roślinie widać nadmiar azotu...chociaż te zdjęcia są kiepskie i nie za wiele na nich widać...topki też troche podejrzanie wyglądają,troszkę jakby wybielone przez zbyt intensywne oświetlenie.

5. Bush

Bush Zagubiony

Za jakieś 30 min zrobię lepsze fotki.

--- Dodano ---

Zapomniałem dodac, że w jednej doniczce siedzą dwa planty jeden lemon skunk i cheese. Tylko lemonowi coś nie gra.... Kwiaty zostały przesłane czysta woda.
    [​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

--- Dodano ---

Dałem Wam do myślenia co ?

6. Stary Zgreed

Stary Zgreed Zagubiony

Pierwsze zdjęcie,kwiaty wyssały boron z liści,reszta zdjęc ok...

7. Bush

Bush Zagubiony

Co proponujesz?

8. Witam, przepraszam ze pytam tutaj bo kolezka tez ma problem ale nie wiem jak sie dodaje nowy post co zrobic z ta roslinka pestka z palenia wrzucona na flo 14 dni temu jakis taki krzak co robic z nia trzymac czy wyrzucic? Moze ktos wie co to za odmiana? Z gory dzieki za odp pozdro

9. Stary Zgreed

Stary Zgreed Zagubiony

Noname jest dobrze,zaczyna kwitnać...trzymać dalej i dobrze karmić.

• Lubie to x 1
  10. Dzięki wielkie tak tez zrobie

11. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

No i robić przegląd według mnie, skoro to no name z samary to może wypuszczać jaja, więc kolego żebyś patelni nie miał później, sprawdzaj systematycznie

12. Ogolnie to mialem ich 14 zostalo 9 bo jajca pokazywaly sprawdzam codziennie narazie nic nie widze ale w drugim boxie leca sezony na wegu i na k
    flo chce wrzucic do tego z no name i teraz mam zagadke czy czasami to nie sa hermy i nie zapyla mi normalnych plantow

13. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Jak będziesz kontrolował hermienie i zapobiegał tworzeniu się bananów to może nie będziesz miał patelni, poczekaj trochę i zrób selekcję wtedy będziesz spał spokojnie

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...