1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Problem z hps nie działa

Dyskusja w dziale Jak zrobić? rozpoczęta przez grower3370 w dniu 10.01.2017

1. grower3370

grower3370 Kumaty

witam Kupiłem LAMPĘ HPS 250w i Odblysnik gwint E40 wszystko podłączyłem wtyczkę z oprawka kablem 2 żylowy bez uziemienia odblysnik zamontowanym lampę podłączam a ona nie działa co zrobiłem źle czy potrzebuje jakiegoś zasilacza ? 230v nie starczy?

2. Ryjek

Ryjek Weteran

3. grower3370

grower3370 Kumaty

Nie da się tego jakoś ominąć czy zrobić domowym sposobem ?

4. Master!

Master! Wiedza nadprzyrodzona

Niestety nie...kolego jak zabierasz sie za takie to poczytaj troche prosze. Chociaz te podstawy zebys wiedzial co w trawie piszczy i nie lal wody prosto z kranu hahahaha

1 person likes this.
  5. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

haha haha haha sorry ale musialem ;d jw musisz kupic jakis zasilacz typowo pod hps
    Jak juz kupisz to uziemienie podepnij

6. grower3370

grower3370 Kumaty

7. bushmen2008

bushmen2008 Dyskutant

:niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem:

8. grower3370

grower3370 Kumaty

Kupiłem zapłon kostki statecznik zamówiłem czy to już wystarczy

9. Czegewara

Czegewara Forumowy guru

10. Highlander

Highlander Wiedza nadprzyrodzona

pokaz ten statecznik - bo jesli kupiles polelektroniczny, to nie musisz zaplonnika i kondensatora uzywac. Jesli masz zwykly, bedziesz potrzebowal kondensator mocy biernej, 45uF http://www.tme.eu/pl/details/i660u6...XV9scj979859OiFPR04b9aPhvVOIxSN3UUBoC3v_w_wcB

Jak ja to lubie jak ludzie najpierw kupuja, a pozniej pytaja czy to o to chodzi ;d