Problem z Automatami

Barney71 26.06.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, potrzebuje waszej pomocy, mam 4 automaty w boxie 0,64 m2 pod ledem lumatek Attis 200W w 55 dniu życia.
    Temperatura i wilgotność są odpowiednie, wszystko szło wzorowo jednak od dwóch dni na mniejszych liściach z góry zaczęły pokazywać się brązowe plamy. Po przeczytaniu wszystkiego na temat możliwych chorób/niedoborów ciężko mi jednoznacznie stwierdzić co może być przyczyną. Bardzo proszę o pomoc doświadczonych growerow jako że to moja pierwsza uprawa i pierwszy wpis na forum. Z góry dziękuję za pomoc.

20200625_224050.jpg

20200625_224055.jpg

20200625_224051.jpg

2. Jakieś nawozy lejesz ?

3. BIO - BLOOM i TOP - MAX w proporcjach zalecanych przez biobiza co drugie podlanie+ Green sensation.

4. skolopendra

skolopendra Tuptuś

Ph wody kontrolujesz?Jaką ziemie masz?

5. Ziemia - allmix od biobizza.
    Okolo 7 dni temu zrobiłem flusha bo wskaźnik w ziemi pokazywał mi PH grubo ponad 7, mimo ze od początku starannie pilnowalem ph i ec wody. Po przeplukaniu ph w glebie spadło na około 6.9-7.0, dziewczyny jakby odżyly na 2-3 dni i pojawił się ten problem z lisciami w wyższych partiach....
    Co myślicie o oprysku dolistnym? Chelat żelaza? Może coś innego ?

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Po flushu,wymyles skladniki odzywcze z podloza.Teraz po pierwsze: ustabilizowac PH/podlewaj woda o PH 6.0-6.2/,nastepnie podaj nawozy.Pamietaj ze nawozy organiczne/Biobizz/ sa wolniej przyswajalne,wiec potrzeba troche wiecej czasu aby rosliny pobraly go z podloza.Mozesz im podac pelna dawke biobloom+topmax.

7. Nie wiem czy dobrze rozumiem, podlewać samą wodą o ph 6,0 przez jakiś czas ?
    Jeśli składniki wyplukane to chyba lać normalnie z nawozami bo dziewczyny głodne?

8. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Z nawozami:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...