Prawicowcy, Konserwatyści = Przeciwnicy marihuany?

NiebieskiFotel 10.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Mam wrażenie, że niemal każdy konserwatysta oraz każda osoba o skłonnościach prawicowych jest przeciwnikiem marihuany.Dlaczego? Konserwatyści wiadomo boją się zmian, prawicowcy to zazwyczaj Bóg-Honor-Rodzina a jak wiadomo Kościół Katolicki nie jest marihuanie zbyt przychylny, w dodatku dla tych osób Rodzina, dzieci itp to rzeczy najważniejsze w życiu - ważniejsze od osobistego szczęścia itp.

  Myślicie że dobrze myślę? A może jestem w błędzie i ideologia polityczna zazwyczaj nie ma wpływu na poglądy o marihuanie o zwolennicy i przeciwnicy są w miare równo podzieleni między lewą a prawą stronę?

  W sumie trochę mnie to interesuje. Mam wrażenie że dopóki w Polsce będzie istnieć przekonanie że lewak = komunista to będą rządzić prawicowcy a oni nie dopuszczą do jakiejkolwiek legalizacji MJ.
   
 2. MrUk

  MrUk Użytkownik

  A wiec tak powiem..pierdolisz glupoty jak mało kto;) bo jak mi wiadomo to ten własnie prawicowy rząd zklepał medyczną merry..;) wcześniej były inne partie i tego jakoś nie zrobiły.
   
  • Lubie to x 3
 3. Na polityce aż tak się nie znam ale mogę się mylić :P Ale nie potrafię sobie wyobrazić aby takie partie jak PiS kiedykolwiek były za legalizacją
   
 4. 2515

  2515 Zagubiony

  Tu nie chodzi o kierowanie się jakimiś zasadami czy ideami, tylko o bycie realistą i działanie w właściwych intencjach. Do każdej ustawy można dopisać poprawkę lub ja zmienić. PIS był chyba przeciwny MJ ale zmienił poglądy, na razie jest to medyczna i też to już coś ale, pamiętajmy o tym także że, to również zasługa Piotra "Liroya" Marca.
   
  • Lubie to x 1
 5. Żwirek

  Żwirek Błyskotlwy

  Pis nie jest partią prawicową tam są same jebane ubeki i inni funkcjonariusze
   
 6. mikołaj

  mikołaj Gość

  Kazda partia rzadzaca w tej chwili zrobila by to samo co PiS dlatego ze ludzie ktorzy maja chore dzieci to wywalczyli i jest to pierwszy krok do legalizacji ktora jest przyszloscia tylko nie wiadomo jak daleka.
   
 7. Cardcarp

  Cardcarp Zagubiony

  Nie zapominajcie o tym która partia zdelegalizowała posiadanie MJ i podpisala konkordat z mafią kościelną. SLD czyli lewica. PiS nie jest partia prawicowa. Pis to skrajna gospodarcza lewica. Tylko pierdolą ze sa po prawej stronie
   
 8. mikołaj

  mikołaj Gość

  Chuj z nimi wszystkimi, wystrzelac kurestwo leniwe albo niech ida zapierdalac do biedronki.
   
 9. 2515

  2515 Zagubiony

  Sam termin którym określa się to ugrupowanie niema chyba znaczenia.
  PIS ma swoja politykę, niezależną od UE czy Rosji i to popieram ! Dobrze że mamy sojusznika na południu i Wiktor Orban także prowadzi własna politykę, Szwajcaria chyba także wyraża swoją postawę.
  Bo zauważcie ale to właśnie UE to prawica, i nadal żywy w jej strukturach chyba jest faszyzm...
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...