Potrzebna pomoc

Bialy32167 07.11.2019

1. Bialy32167

Bialy32167 Gość

Witam.
    Wlasnie zabrałem się za uprawę ponieważ mam dość kupna i słabej jakości. Niestety jestem w tym bardzo zielony i prosił bym żeby mi ktoś objasnil po krutce jak to ma wyglądać. Nasiona wykielkowaly 3 dni temu blueberry, dark purple, northern light Blue. Benda w boxie. Kiedy je zasadzie w ziemi i co dalej z tym fantem. Nie mam się kogo poradzić w tej sprawie a od czegoś trzeba zacząć. Z góry dziękuję za zainteresowanie

2. cappi

cappi Kumaty

zacznij od czytania na temat uprawy a się dowiesz wszystkiego,na forum znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

3. Kurwa forum o uprawie. 20 tysięcy tematów o boxach, odmianach, genetyce, oświetleniu, wentylacji a ten kurwa debil zamiast coś poczytać to zakłada taki durny temat. Może jeszcze chuju przyjadę ci do domu poskładać wszystko i podlewać co 3 dni?
    Masz mózg wypalony od staffu czy jak?

4. Bialy32167

Bialy32167 Gość

Posłuchaj jebana fajo co chuj ci na imię i w dupe jak nie chcesz pomuc to wypierdalaj możesz co najwyżej przyjechać i kutasa mi possac cwaniak jebany szkoda tylko że nie w realu ciagnacy druta jebany cwelu

5. Bialy32167

Bialy32167 Gość

Do Technik1

6. Bialy32167

Bialy32167 Gość

Dzięki jak widać idzie normalnie byłem w pracy i wcześnie słabo przejrzałem dla tego napisałem

7. Ty Biały wytrysku analfabeto pierdolony. Dziś nawet przeglądarka ma słownik i podkreśla błędy na czerwono ale do tego pewnie dojdziesz za parę lat ;) japierdole:fuck:

8. Bialy32167

Bialy32167 Gość

Weź zamknij ten ryj kaszalocie i wypierdalaj znalaz się jebany mędrzec. Prawda jest taka że jesteś zwykła parowa co się pruje na forach i ogulnie to zwykła pizda jesteś fajo jebana

9. Bialy32167

Bialy32167 Gość

A tak poza tym to na tel pisze a nie na przeglądarce tluku jebany i nie potkresla i jak byś nie wiedział a to że ktoś jest analfabeta to chuj ci do tego
    PS. Ssij spoconego kutasa starego swojego

10. Bialy32167

Bialy32167 Gość

A jak taki kozak jesteś to się możemy ustawić zobaczymy czy w oczy taki kozak będziesz

11. ale jazda...moje kłótnie z Venomem i Heniem wysiadają:) po co Wy się od razu tak denerwujecie...to że niektórzy wolą na początku skorzystać z Waszej wiedzy bo wierzą że wyjdą na tym lepiej (oczywiście też jestem zdania że lepiej wiedzę zdobyć samemu) niż jak samemu będą wiedzę zdobywać powinno Wam schlebiać:) czekam z niecierpliwością na odzew Technika bo lecą przednie panczlajny:)

12. Ale chuju tępy nawet jak ci nie poTkreśla to powinieneś ogarnąć pisownię bo chcesz się brać za sadzenie zioła przed skończeniem podstawówki. Twój poziom wypowiedzi jest troszkę wyższy niż ameby czy pantofelka bo one nie potrafią pisać ale jeśli by umiały to byście sobie przybili pionę alebekaalebeka

13. @green kondor402 tylko w tej wymianie zdań ten biały wytrysk się pompuje, podnieca, chce ustawiać mając 11cm w łapie a ja się śmieje dewastując go merytorycznie. Dla niego napisanie poprawnego zdania czy przeczytanie takiego ZE ZROZUMIENIEM to szyfr enigmy :D::D:

14. Hehe no widzę jak się sytuacja nakreśliła...zawinąłem bucha i przeczytałem każdy wpis po trzy razy...w pewnym momencie niewiele brakło a nasikał bym w zbroję ze śmiechu:) chodziło mi bardziej o to że nie warto się niepotrzbnie wkurwiać bo nie od dziś wiadomo że stres szkodzi:) pozwól że nie będę trzymał żadnej ze stron bo niegrzecznie jest się wtrącać w cudze kłótnie:)

Loading...
Loading...