1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

poszukuję największych odmian konopi dochodzących pod polskim niebem

Dyskusja w dziale Jaką odmianę wybrać rozpoczęta przez boshus w dniu 08.08.2014

1. boshus

boshus Wiedza nadprzyrodzona

poszukuję prawdziwych gigantów konopii które dochodzą pod polskim niebem.
    jeżeli komuś by się natrafiła jakaś ciekawa odmiana to wrzucajcie linki ;d
    ponieważ na przyszły roczek chciałbym posadzić kilka takich gigantów ale potrzebował bym rady jakiegoś bardziej doświadczonego rolnika :)

2. Kazda sezonowka urosnie ci gigantycznajezeli bedzie miala warunki ku temu a szczegolnie sativa jakas.Ja bede w next sezonie sadzil es i es x lh start 1 kwietnia i spodziewam sie gigantow

boshus likes this.
  3. grabarz

grabarz Expert

Marroc :)

boshus likes this.
  4. To zacznij od dużego dołu i dobrej ziemi, easy sativy dają dobry plon

wentylator and boshus like this.
  5. MaDDara

MaDDara Forumowy guru

Dokładnie, na oucie w 2012 miałem mix sativa dostały 50L porządnej ziemi i porosły po 2,7m ale miały słabą opieke i rosły same sobie, więc myślę że jak dobrze byś się opiekował i dał te 70L ziemi (na zapas) to ładnie by porosły :)

6. boshus

mam miejscówkę zajebistą bo słońce od rana do nocy zero drzew i chce zrobić pierwszą fotorelke z takim mocnym wejściem że tak powiem ;d
    i nie chce z nich robić drzew po 3 metry tylko cały czas na glebe zobaczyć jak bardzo się rozrośnie

--- Dodano ---

w uprawe na out mam na wydanie ok 3-4 tyś na całokształt. nasiona ziemia nawozy i to co było by potrzebne :)
    jeżeli by plony były naprawdę zacne to nawet bym rozdał forumowiczom jeżeli była by taka możliwość ;d

fajnie by było jeżeli ktoś by zapodał jeszcze jakieś 'fioletowe' odmiany

Blacc Wiz likes this.
  7. klf

klf Geniusz

Purple maroc, -duza , mocna , fioletowa.

boshus likes this.
  8. boshus

9. RadnyCybuch

RadnyCybuch Błyskotlwy

Passion 1 z DP jak dla mnie najlepszy jak dotąd(350g suchego na wiór, zostawię to do samooceny) na polski out nie licząc AFów. Ale dużo się nadaję, niestety przy wyborze masz bardzo ograniczony wybór do Passiona, Shamana, Easy Sativy, odpowiednich wersji maroka, purple itd. Poczytaj to co jest ponieważ nic nowego nie wymyślisz.

Magnum ostatnio wszyscy polecają, podobno szybko dużo i mocno.