Wpadka Poszukiwany ENA za handel narkotykami zatrzymany przez lubuską Policję.

Al Bundy 07.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Al Bundy

  Al Bundy Zagubiony

  53-letni obywatel Niemiec poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania został zatrzymany przez lubuską Policję. Mężczyzna, na którym ciąży wyrok za handel dużymi ilościami narkotyków i środków psychotropowych należał do jednej z motocyklowych grup przestępczych w Europie. Do odsiadki ma 4,5 roku. Wkrótce zostanie przekazany stronie niemieckiej.

  17 sierpnia 2015 roku Sąd Krajowy w Kleve /Niemcy/ opierając się na zebranym w sprawie materiale dowodowym skazał 53-letniego obywatela Niemiec za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się handlem narkotykami i środkami psychotropowymi. Mężczyzna należał do jednej z grup motocyklowych z Europy. W sprawie, w której był podejrzanym usłyszał łącznie cztery poważne zarzuty właśnie za obrót dużymi ilościami narkotyków i środków psychotropowych. Śledztwem zajmowała się grupa dochodzeniowo-śledcza z Urzędu Kryminalnego Północnej Nadrenii i Westfalii. Od ponad dwóch lat mężczyzna był nieuchwytny dla organów ścigania. Tropy prowadziły śledczych do Polski. Na początku listopada 2017 roku kryminalni z Gorzowa Wlkp. zostali poinformowani, że mężczyzna ten może przemieszczać się w strefie przygranicznej. Ale żadnych przełomowych informacji
  w tej sprawie związanych z miejscami przebywania poszukiwanego 53-latka nie było.
  Doświadczenie policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Gorzowie Wlkp. szczególnie w zakresie pracy operacyjnej zostało w tej sprawie intensywnie wykorzystane. To policjanci, którzy mają bogaty bagaż doświadczeń w kontekście poszukiwań osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Ich służba bardzo szybko dała wymierne efekty. Już w grudniu dotarli do konkretnych ustaleń pozwalających na wytypowanie miejsca jego przebywania. 28 grudnia kryminalni zatrzymali poszukiwanego ENA w jednym z wynajmowanych przez niego mieszkań w przygranicznym Gubinie. Zatrzymaniem był zaskoczony. 53-latek został przewieziony do Prokuratury w Zielonej Górze, gdzie z jego udziałem zostały przeprowadzone czynności procesowe. Wkrótce zostanie przekazany stronie niemieckiej.

  .
   
 2. ZjaranyRasta

  ZjaranyRasta Tuptuś

  to spoko...
  ctrl+c
  ctrl+v
  ...ZAWSZE SPOKO
  :rastaman:
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Podobne tematy - Poszukiwany ENA handel
 1. RSS
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  538
 2. qylie
  Odpowiedzi:
  6
  Odsłon:
  135
 3. qylie
  Odpowiedzi:
  4
  Odsłon:
  160
 4. ktos1234567890
  Odpowiedzi:
  6
  Odsłon:
  467
 5. wojdiox
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  449
Loading...