1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Porost włosów

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez Bongowiec w dniu 10.04.2018

1. Rosną mi włosy na nogach i klacie. Co robic?

2. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Dojrzewasz. Gratuluję :)

3. Old Crow

Old Crow Guerrilla cultivation

Pierdolni się w łeb i to mocno ! .

4. szaj1

szaj1 Dyskutant

umierasz :P przykro mi wilkołaku

5. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Wydepiluj gorącym woskiem. Potem zrób rodzinie gipsowy odlew twarzy na pamiątkę, takie popiersie, wiesz chyba o co chodzi, a następnie wykonaj konkretnego barana w ścianę.

6. Każdy ma takie owłosienie?

7. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Tak. Nawet Wiadrolistka ;d

8. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

Ja pier****...nie macie innych problemow?? Kazdemu zdrowemu czlowiekowi rosną japierdole

9. KWKZ

KWKZ Inspiracja

Zacznij się podcierać w drugą stronę, i załóż hodowle digidongów*:oczy::oczy:

*Digidongi :
    PeacePojedynczy włos w okolicy odbytu, charakteryzujący się nieznaczną spiralizacją. Długość zależna jest od wieku i płci, waha się od kilku milimetrow do kilku centymetrow. Na Digidongu widoczne mogą być niewielkie ilości kału, zwane też "struclami".

Popularnym zjawiskiem jest tzw. wygryzanie Digidongow. Polega ono na wyrywaniu z cebulkami ich za pomocą zębów.

Źródło :https://www.miejski.pl/slowo-Digidong

Peace

10. v3nom

v3nom Weteran

Nie martw sie, nogi i klata to pikuś, zaraz ci cała cipka obrosnie ;d
    Btw u mnie na digiDongi mowi sie ze to wywar z dupy o smaku kupy ;d

11. No coż. To normalne ;) Z wiekiem u mężczyzn wyrasta coraz więcej owłosienia oraz jest to normalne praktycznie u wszystkich. Zdarza się, że ktos nie ma owłosienia na klacie jak jest nastolatkiem ale pojawia sie ono u niego potem ;)

nasiona marihuany, nasiona konopi