Poratowanie z nasionami

dups123pp 31.05.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Eloo mordy miałby ktoś poratować z kilka sztuk nasion jeśli ktoś ma na zbycie oczywiście z obniżka cenowa .

2. felipe

felipe Tuptuś

nie dadzą ci ziooom, mnie tez nikt nie chcial wspomoc, a prosilem jak matka o wyniesienie śmieci:
    https://forum.nasionakonopi.pl/threads/podzieli-sie-kto-pestkami-auto.39873/#post-485771

a w czasach pandemii powinnismy sobie pomagac przeciez zeby narut polski i jego kóltura nie wymarły :P

po tylu latach nagannej forumowej sluzby to sie w sumie troche dziwie bo skoro tylu psycholi chodzi po tej ziemi to dlaczego akurat nie ma drugiego poza mna na tym forum ktory spojrzal by zyczliwym okiem i mnie poratowal ?

to ze tobie nie chca dac to sie nawet nie dziwie, bo kto by chcial dac typowi co sadzi na spotach obok miejscówek okolicznych amarenofili z biedronki ??? zreszta sam mowilem: nie sadz typie na poczatku kwietnia, andrzej to jebnie, no i jebło, jak Beata Szydło w seicento

ale ja jestem inna, powiedziala dzejsika do brajana, ja bym sie z toba podzielil, tylko sam niemam, ale jakbym mial to bym wyslal nawet paczkomatem gdybys okazal sie paranoikiem i nie chcial poczta myslac ze to jakas podpucha i zamiast pestek dostaniesz karte do glosowania na prezydenta

co moge wiecej napisac, moge wszystko jak rapowal sokół, a potem był lekko w szoku jak marysia, bo wyglad paczki marlboro jednak sie zmienił, tym bardziej ze tylko marcopolo tu zaglada ale sądzac po tresci pojawiajacej sie na forum to nie moze usuwac postow %)

Last edited: 31.05.2020
  3. Mordo rośnie mi kolejna teraz już się zaopiekuje ja jak należy Ps z tym pestkami to moglibyście pomoc bo cza pomagać nawzajem

IMG_2042.JPG

4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Pisac do mnie na PW,moze cos znajde:)

• Lubie to x 1
  5. Dups ty juz chyba z 5 roslin wykonczyles od poczatku kwietnia i dalej sie chcesz bawic w growera ? :dead:

6. 2 baranku

• HAHA XD x 1
  7. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Panowie,temat do kosza:)

• Lubie to x 1
  8. felipe

felipe Tuptuś

dzieki marko :* spoko ziomek z ciebie

9. Jak chcecie to mogę wam po kilka pestek rzucić, ale dopiero w lipcu bo jeszcze na krzakach siedzą, za jakoś tydzień je zbieram i niech poleżą w lodówce z minimum miesiąc.

• Kocham to ! x 2
  10. felipe

felipe Tuptuś

A cóż to za cudowne odmiany ci dojrzewaja monsterek ?

11. Coś kombinowałem tak typowo outdoorowo, ale się w czasie nie wyrobiłem. Jako ojciec jest S6 (białe pheno) a zapyliłem nim takie typowo outdoorowe krzaki maroc, passion1, red purps, easy sativa. Robie też pół auto z mojego crossa (pineapple express x grapefruit) x S6 i tak eksperymentalnie, bo miały potencjał żeby dojść ayahuasca purple x S6 i Blue Hash x S6.

• Kocham to ! x 1
  12. felipe

felipe Tuptuś

o, to taki prawie biogenetic jestes hehe

a pineapple express x grapefruit solo nie masz ? :)

13. Niestety nie, chciałem zrobić więcej auto z nich, ale krzak już był za stary to nawet nie pyliłem, ale będę się starał w F2 odzyskać auto z tego crossa.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...