1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Ponad tysiąc porcji marihuany i metamfetaminy nie zatruje Polaków. Diler może posiedzieć 10 lat

Dyskusja w dziale Newsy rozpoczęta przez benger w dniu 10.02.2018

 1. benger

  benger Weteran

  [​IMG]
  Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Przeszukując mieszkanie podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych.

  Mężczyzna, u którego policja ujawniła znaczne ilości narkotyków, trafił prosto do policyjnego aresztu i teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia, że zajmował się również handlem, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, prowadząc rozpoznanie ukierunkowane na osoby mogące zajmować się dystrybucją narkotyków, wpadli na trop mężczyzny podejrzewanego o tego rodzaju działalność przestępczą.

  Kolejne czynności policjantów doprowadziły do potwierdzenia podejrzeń i zatrzymania 31 - letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego.

  W wyniku przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli sporą ilość środków odurzających. Zabezpieczono marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której można byłoby uzyskać ponad 1.1 tys. porcji handlowych tych narkotyków.

  31–latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie funkcjonariusze dalej wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. czy podejrzany zajmował się handlem środkami odurzającymi i na jaką skalę.

  Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zatrzymany odpowie teraz przed sądem. Jeżeli potwierdzą się podejrzenia, że zajmował się on również handlem narkotykami, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności

  źródło: Ponad tysiąc porcji marihuany i metamfetaminy nie zatruje Polaków. Diler może posiedzieć 10 lat | Telewizja Republika
  ps. ta strzykawka ;d:
   
 2. TSW

  TSW Weteran

  chwała dzielnemu, niestrudzonemu organowi ścigania bez nich strach było by z domu wyleźć:szok:
   
 3. strzykawka do marihuany, gruba kanapka hajsu lezy... ja pierdole po co oni te 120 fotografowali pojeby haha
   
 4. NiebieskiFotel

  NiebieskiFotel Błyskotlwy

  Nie wiem czy się śmiać czy płakać jak widzę takie nagłówki :|

  Zatruć polaków... no k*rwa chwalmy psy będziemy tacy zdrowi bez tej trucizny marihuhuananem czy jakoś tak. A potem wyskoczmy wszyscy na legalną wódkę nachlać się do nieprzytomności. Napewno się nią nie zatrujemy bo kochane państwo nie pozwoliłoby przecież aby ludzie umierali z powodu przedawkowania czegokolwiek....wait, what...
   

nasiona marihuany, nasiona konopi