1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Pomóżcie dobrać odmiany na 2019

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez QueOneQue w dniu 21.11.2018

1. QueOneQue

QueOneQue Zagubiony

Siemanko.
    Potrzebuje na out2019 roślin o następujących parametrach:
    -Tylko sezony/ półautomaty
    -Żeby doszły w Polsce do początku października max (najlepiej we wrześniu)
    -Wysokość max 2m (najlepiej do 150cm)
    -Żeby dały fajny plon
    PS Maroci już mi się znudziły.
    Ze swojej strony polecam Speedy Chile i Candy Kush Expres od RQS. Leciały na partyzantce bo całe lato mnie nie było. W połowie września zaskoczyły mnie plonem po 40g z rośliny (słońce średnio 5h na dzień)

Last edited: 21.11.2018
  2. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Ja bym się załamała jak by mi sezony dały po 40 gietów ;d ;d
    U mnie ładnie doszła amnezja lemon paf, ale miała ponad 2.5 metra.
    Doszedł mi też Critical Bilbao od GGSa, ale on to miał 3.5 metra, no ale nie był trenowany, da się go okiełznać hehe.
    Ogólnie to masz Zią grube wymagania hehe.

3. QueOneQue

QueOneQue Zagubiony

Ani razu nie byłem na spocie i to dlatego tylko 40. W 2017 z Maroców zebrałem po 200-300g. Wymagania takie niestety muszą być bo w mojej okolicy nie ma zbyt dobrych miejsców na spota no a nie chcę, żeby jakiś Red na polowaniu je wypatrzył :o Chętnie bym nasadził 3-metrowców ;d

4. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

No to może spróbuj jakąś siatkę zmontować, to by pod siatką były okiełznane fest, bo faktycznie, jak wysokie przypałowo, to ja nie polecam Criticala puszczonego samopas hehe ;d

5. QueOneQue

QueOneQue Zagubiony

Z siatką dużo roboty i sporo powierzchni zajmuje. Bardziej bym szedł w stronę LST+FIM. Ale marzy mi się właśnie odmiana żeby dochodziła we wrześniu i nie była za wysoka.

Znalazłem coś bardzo ciekawego Jack Herer x Maroc
    https://thc-thc.com/produkt/jack-herer-xl-feminizowane/

Last edited: 21.11.2018
  6. 2515

2515 Forumowy guru

Niby na to jak szybko zakwita i dojrzewa konopia wpływa, czy w genach ma więcej z sativy czy indyjki, więc może warto to brać pod uwagę przy wyborze sezonów, które mają dojrzewać w bardziej chłodnym klimacie europy środkowo-wschodniej.
    Wysokim odmianom możesz ograniczyć miejsce na korzenie, sadząc w jakimś worku, wtedy urosną nie 4M tylko 2M.
    Odradzam stosowanie siatek w miejscach gdzie kręcą się leśniczy, myśliwi, grzybiarze ... nawet LST bym nie robił, chyba że to dziki i niedostępny region, gdzie można dolecieć tylko helikopterem a spotkać tam możesz tylko rdzennych mieszkańców.

nasiona marihuany, nasiona konopi