POMOCY

Devidek 02.12.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Screenshot_20191202-104916_Gallery.jpg Witam wszystkich razem z kolegą jesteśmy zieloni w temacie uprawy nie wiemy na ten temat w sumie nic , ale postanowiliśmy zrobić sobie takie domowy biedny growbox i wsadziliśmy nasiona 2x Auto pilot Xl z thc thc wykiełkowały 22 sierpnia a 25 wrzesnia zaczely kwitnąć dzisiaj mamy 2 grudnia i wygląda to tak jak na zdjęciach przepraszam za te screene ale nic innego nie miałem chciałem zaznaczyć że nie używamy żadnych płynów niczego tylko woda a i ata tera maxx na kwitnienia proszę mi powiedzieć czy mamy to wywalić czy to jeszcze urośnie?

Screenshot_20191202-105129_Video Player.jpg

Screenshot_20191202-104910_Gallery.jpg

Screenshot_20191202-104906_Gallery.jpg

Screenshot_20191202-104838_Gallery.jpg

Screenshot_20191202-103751_Gallery.jpg

Screenshot_20191202-105129_Video Player.jpg

Last edited: 02.12.2019
  2. v3nom

v3nom Użytkownik

bida z nedzą :D
    niedoświetlona, miotłowata
    pokaż całą roślinkę bo jak na razie wychodzi na to że pokazujecie same doły bo wszystko to wygląda na popkorn.
    jaka ziemia, jakie żarówki ?

3. Można by tak zamiast piętnastu chujowych zdjęć zrobić jedno a porządne?

• HAHA XD x 1
  4. v3nom

v3nom Użytkownik

zwróć uwagę że to nie są zdjęcia tylko filmik pocięty na klatki :D

• HAHA XD x 2
  5. v3nom
    Tak są ta screene z filmiku ponieważ nie robiłem zdjęć tylko nagrywałem filmik i myślałem że uda mi się wrzucić cały ale nie dało radę dla tego te screene mi przyszły do głowy, dzisiaj byłem u ziomka i tak ziemia zwykła z psb mrówka :D lampa hps :
    https://allegro.pl/oferta/lampa-sodowa-150w-philips-hps-do-uprawy-roslin-20-6950286553

I mamy jeszcze 3 takie panele Led:
    https://allegro.pl/oferta/panel-led...MIy9ORl9Gb5gIV2ed3Ch1hLQ9zEAQYBiABEgLBufD_BwE

W tej pierwszej nie kładziemy nadzieji bo jak sam napisałeś wygląda to na popcorn , ale jest też 2 i chciał bym się zapytać właśnie o nią czy ona będzie dobra czy też zjebalismy sprawę , jeśli chodzi o oświetlenie to tak chodzą panele i lampa czy to jest dobre dla dziewczynek ponieważ lampy są na górze przykrecone A lampa stoi z boku roślinek , musiałem je wyciągnąć z boxa i przelać czysta woda bo z tego co wyczytałem na tym zajebistym naprawdę forum to to że mają za dużo azotu

20191204_084051.jpg

20191204_084004.jpg

20191204_084041.jpg

20191204_083956.jpg

20191204_083943.jpg

20191204_083943.jpg

20191204_083758.jpg

20191204_083735.jpg

Last edited: 04.12.2019
  6. v3nom
    Tak są ta screene z filmiku ponieważ nie robiłem zdjęć tylko nagrywałem filmik i myślałem że uda mi się wrzucić cały ale nie dało radę dla tego te screene mi przyszły do głowy, dzisiaj byłem u ziomka i tak ziemia zwykła z psb mrówka :D lampa hps :
    https://allegro.pl/oferta/lampa-sodowa-150w-philips-hps-do-uprawy-roslin-20-6950286553

I mamy jeszcze 3 takie panele Led:
    https://allegro.pl/oferta/panel-led...MIy9ORl9Gb5gIV2ed3Ch1hLQ9zEAQYBiABEgLBufD_BwE

W tej pierwszej nie kładziemy nadzieji bo jak sam napisałeś wygląda to na popcorn , ale jest też 2 i chciał bym się zapytać właśnie o nią czy ona będzie dobra czy też zjebalismy sprawę , jeśli chodzi o oświetlenie to tak chodzą panele i lampa czy to jest dobre dla dziewczynek ponieważ lampy są na górze przykrecone A lampa stoi z boku roślinek , musiałem je wyciągnąć z boxa i przelać czysta woda bo z tego co wyczytałem na tym zajebistym naprawdę forum to to że mają za dużo azotu

7. Czyli jednym słowem hujowe ? Wyrzucić je ?

8. Lepiej odsprzedać .I kupić hps-a albo prawdziwą led lampę ,mocną z full spektrum ...

9. Faktycznie moje niedopatrzenie :D:D

• Lubie to x 1
  10. v3nom

v3nom Użytkownik

Ten kwiatek wyglada jakby dopiero zaczal powazniej kwitnąć, jeszcze calkiem sporo czadu do scinki. Jezeli jest to automat to nic nie rob i zostaw go, może jednak nie wyjdzie tak chujowo a jesli sezon to wytnij doły z popkornu, szkoda czasu i energi na to a gora lepiej na tym skorzysta

11. Trzymaj dalej ona większość włosów ma jeszcze białych, zawsze coś tam będzie do palenia.

12. Zmutowana

13. v3nom

v3nom Użytkownik

tutaj wygląda jakby rewegowała, nie bawiłeś się światłem u niej w tym boksie ?

14. Nie nie bawiliśmy się nie wiem czy może od tego że koleżka wyciągnął ją jak zaczęła faze snu?? Ogólnie światło pali się 18/6 , czy to źle dla panienki ? Już nie urośnie? Jeśli mogę jeszcze zapytać po czym poznałaś że ona rewegowała ? Jestesmy z kolezka amatorzy , nawet nie amatorzy nie wiem nawet jak to określić hehe , ja dopiero czytam forum od góry na dół żeby nabrać wiedzy na 2 sadzonki :) z góry dzięki za odpowiedź :)

15. ???

16. v3nom

v3nom Użytkownik

nie 'rewegowała' tylko reweguje w dalszym ciągu.
    dziwnie ten top wygląda, okrągłe liście i ta miotła, ciekawe czy to niedoświetlenie czy faktycznie reweg

17. Przecież automaty chyba nie mogą rewegować? Ogolnie to mega dziwnie to wygląda ale na wywalenie do kosza to za wczesnie...wygląda jak by coś miało z tego być...już bliżej niż dalej a dobre i 10g własnego palenia...wniosek wydaje się oczywisty i będzie dobry dla potomności...nigdy nie mieszać hpsa z różowymi ledami bo nawet automata popierdolihaha

18. Hehehe po pierdoli popierdoli eh lepsze będzie 10 G niż mam wyjebac zawsze 10 g na dzień starczy hehe :D

19. v3nom

v3nom Użytkownik

a ja nawet nie zwróciłem uwagi na to że to automat myślałem że to AUTOPILOT a nie Pilot auto :D
    w sensie że autopilot to pełna nazwa a nie że to automat, wychodzi na to że nie-automatyczna wersja tejże odmiany to po prostu PILOT japierdole
    ale to pojebane haha
    nie no z automatami nie da się bo przecież musiałbyś wrócić do 18/6 a przecież przy takim fotoperiodzie autosy zakwitają bez problemu haha

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...