Pomocy..

dups123pp 17.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Panowie czy będzie coś z tego ?;( złamałem sobie nie chcący te liście trochę ,urośnie teraz czy już nie ma szans ?... liście tak oklaply się posłałem woda itd będzie coś z tego ??

IMG_0398.JPG

IMG_0399.JPG

2. "Podlałem będzie coś z tego jeszcze panowie ? Czy już nie ma szans ?

3. Łoś

Łoś Tuptuś

Nie no sałata git w sam raz parę listków zerwać do porannego śniadanka :D
    Podsyp ją to po pierwsze, bo korzenie zaraz ci wyjdą na wierzch, nie podlewaj bo mają mokro, zostaw obserwuj, jak przez 2-3 dni nic to wyrzuć tego chwasta :D

4. Ok czyli w ilu proc oceniacie szanse ze coś z tego będzie jeszcze ...?

5. w 0,43% mysle

6. Serio pytam ... będzie coś z tego ...?

7. Ty to wsadziłeś do donicy na balkonie razem z jakąś inną rośliną ozdobną? :gniew:

8. Heh nie ale tak urosło od początku i właśnie chciałem przesadzić do doniczki i złamałem nie chcący te listki i sobie mysle ze zostawię to by doszło do siebie i dlatego was pytam dojdzie czy nie ??

9. Tak to wyglada w tej chwili da radę wyzdrowieć ;(?

IMG_0401.JPG

10. wypierdol kwiatka ozdonbnego z korzeniami dosyp ziemi pod listki, zawet tworac mały kopiec /\ i podlej woda,daj slonka duzo i pokaz to za tyzdzien

11. v3nom

v3nom Użytkownik

weź no kurwa zrób normalne zdjęcie, odchyl delikatnie tego patyka a nie robisz zdjęcie zielonego na tle zielonego, no kurwa mać z kości chcesz żeby ci coś tam wywróżyć czy z fusów..?
    widać tylko badyl który można krótko nazwać łodygą i coś w postaci jakiś oklapniętych liści ale żeby dokładniej się przyjrzeć to ni chuja idzie się dopatrzeć.
    teraz już ma stres - na tak młodym etapie i chuj wie czy to w ogóle ma szanse przeżycia
    za chwilę przesadzisz do innej doniczki - kolejny stres.
    daruj ją sobie chłopie i oszczędź jej męk

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...