Pomoc w oucie 2k16 z BEBOOKIEM

Rolling 01.05.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cześć ,dużo zastanawiałem się nad odmianami na out .
    Potrzebuję kilku dobrych nasion
    1) Odmiana ,która mocno pobudza kreatywność i pozwala się skupić ,ale przede wszystkim kreatywność :)
    2) Rasowy upierdalacz , siekiera. Jedno wiaderko i do spania :) nic więcej mówić nie trzeba
    3) Średnia indica co mi pozwoli ze znajomymi wtopić się w fotel
    4) Sativka , jaką polecacie od serducha :) Najlepiej co gadka jest i śmiechawa :D
    5) COŚ PRZEEEEEEKUUUUUURWISTEEEEEEEEGOOOOOOOOO

2. Ska

Ska Kumaty

1.-kazdy ich potrzebuje i każdy prubuje
    2.-nie kazdy jest taki sam
    3-niepojmuje
    4-teraz rozdupiłeś mi system
    5-to JA

3. 1) Odmiana ,która mocno pobudza kreatywność i pozwala się skupić ,ale przede wszystkim kreatywność
    2) Rasowy upierdalacz , siekiera. Jedno wiaderko i do spania (dla osoby ,która pali dużo i często)
    3) Indica ,o takiej sile ,ze jak sobie zapalę gibonka i wyjdę na miasto to będę w pełni wyluzowany ,ale bez efektu 100 kg na powiekach
    4) Sativka , która sprawi ,ze na drugi dzień będą bóle mięsniowe od śmiechu :D
    5) odmiana ,jaką polecacie hybryda najlepiej

4. postać rasową indice różne odmiany rasową sative też różne odmiany i kilka hybryd dobrze pozaznaczaj i będziesz wiedzieć co i jak. Wczoraj paliłem rasową sative a upie*****ła mnie jak najmocniejsza indica, więc czasem teoria z praktyką się nie sprawdza japierdole

5. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Jak do spania to szukałbym genów z matek indi, np sensi star i ww x bb, za to grejfrut udupiającasati co nie zamula tak, to jest ta Twoja kreatywnosc :)

Generalnie to itak są crosy, wiec rozrzut jest od jednego do drugiego rodzica, ale przynajmniej sie wyrabiają w terminie :) Za tydzien na f2 bedzie bardzo ograniczona seria polautomatow, rowież polecam...

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...