polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?

Gandalf. 07.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Gandalf.

  Gandalf. Użytkownik

  ciekawa sprawa, ale jak to prawdopodobne nie na ekranie ?

  natknąłem się na to czytając gazetę" fakt" z racji tego ze ta gazeta nie słynie z nie wiadomo jakiej żetelności, postanowiłem sprawdzić info w internecie i okazuje się to nie sfingowane, trudno mi jest w to uwierzyć...
  chyba nie tylko mi pewnie...


  "Rodzina państwa Pokropskich z Turzy Wielkiej (gm. Działdowo) uciekła z własnego mieszkania w obawie o swoje zdrowie lub życie. Nieznana siła ciska po domu różnymi przedmiotami. Zaatakowała tam nawet księdza. Od kilku dni o nawiedzonym domu w tej miejscowości mówią i piszą media już w całej Polsce."

  https://codziennikmlawski.pl/2017/1...ine-z-turzy-wielkiej-latajacymi-przedmiotami/


  " Dom w Turzy Wielkiej odwiedził również reporterPolsat News. W trakcie nagrywania materiału rzeczywiście zarejestrowano tajemnicze dźwięki"


  Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej

  Dramat rodziny z Turzy Wielkiej. Tajemnicza siła przenosi przedmioty w ich mieszkaniu? - Dzialdowo.dlawas.info - Największy portal informacyjno - rozrywkowy w regionie

  "Cała wieś modliła się w niedzielę w czasie mszy świętej za tę przerażoną rodzinę. – W naszym mieszkaniu straszy! – mówią Pokropscy. Przestraszeni uciekli z dziećmi do domu Caritasu w Działdowie. Niestety, dziś muszą ten lokal opuścić. Ale nie mają dokąd pójść!"

  Przerażona rodzina: Nie wrócimy do nawiedzonego domu!
   
 2. lopur

  lopur Banned Zbanowany

  haha Każdy kto wieży w te bajki jest kompletnym debilem.
   
  • Lubie to x 1
 3. Stary Zgreed

  Stary Zgreed Zagubiony

 4. Gandalf.

  Gandalf. Użytkownik

  Dobry materiał, kurde to jest ciężkie do zrozumienia
  i chyba nigdy bynajmniej moja głowa nie zrozumie "jak?!"
  wtedy automatycznie można wykluczyć fakt "że dalej nic nie ma"...
  ciężki orzech do zgryzienia
   
 5. Zielonylisc

  Zielonylisc Użytkownik

  Sa rzeczy na swiecie o których sie nawet fizjologom nie snilo haha
  Tez nigdy nie mogłem zrozumiec jak duchowe/energetyczne czy jak tam sobie to nazwiemy istoty moga ingerować w fizyczna rzeczywistosc, No bo co to niby innego jest?
   
 6. redisTUO

  redisTUO Zagubiony

  To je wibracja. Po środku materia po bokach anty materia i ciemna materia co by trzymały materię w ryzach i mogły z niej układać jakieś fizyczne przedmioty czy istoty. Robią to pod wpływem fali która wprawia je w rezonans i drgajac układają materię w jakąś postać czy tworzą dźwięk który też jest wibracja. Po prostu czasem są zakłócenia i stykają się wymiary i wtedy widzimy takie niesłychane rzeczy. Bo wszystko trzyma się kupy dzięki fali która wprawia to w drgania i pozwala istnieć. Trzeba tylko się dostroic :D:
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...