1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?

Dyskusja w dziale Religia, wierzenia i duchowość rozpoczęta przez Gandalf. w dniu 07.12.2017

1. Gandalf.

Gandalf. Expert

ciekawa sprawa, ale jak to prawdopodobne nie na ekranie ?

natknąłem się na to czytając gazetę" fakt" z racji tego ze ta gazeta nie słynie z nie wiadomo jakiej żetelności, postanowiłem sprawdzić info w internecie i okazuje się to nie sfingowane, trudno mi jest w to uwierzyć...
    chyba nie tylko mi pewnie...

"Rodzina państwa Pokropskich z Turzy Wielkiej (gm. Działdowo) uciekła z własnego mieszkania w obawie o swoje zdrowie lub życie. Nieznana siła ciska po domu różnymi przedmiotami. Zaatakowała tam nawet księdza. Od kilku dni o nawiedzonym domu w tej miejscowości mówią i piszą media już w całej Polsce."

https://codziennikmlawski.pl/2017/1...ine-z-turzy-wielkiej-latajacymi-przedmiotami/

" Dom w Turzy Wielkiej odwiedził również reporterPolsat News. W trakcie nagrywania materiału rzeczywiście zarejestrowano tajemnicze dźwięki"

Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej

Dramat rodziny z Turzy Wielkiej. Tajemnicza siła przenosi przedmioty w ich mieszkaniu? - Dzialdowo.dlawas.info - Największy portal informacyjno - rozrywkowy w regionie

"Cała wieś modliła się w niedzielę w czasie mszy świętej za tę przerażoną rodzinę. – W naszym mieszkaniu straszy! – mówią Pokropscy. Przestraszeni uciekli z dziećmi do domu Caritasu w Działdowie. Niestety, dziś muszą ten lokal opuścić. Ale nie mają dokąd pójść!"

Przerażona rodzina: Nie wrócimy do nawiedzonego domu!

2. lopur

lopur Banned

haha Każdy kto wieży w te bajki jest kompletnym debilem.

1 person likes this.
  3. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

4. Gandalf.

Gandalf. Expert

Dobry materiał, kurde to jest ciężkie do zrozumienia
    i chyba nigdy bynajmniej moja głowa nie zrozumie "jak?!"
    wtedy automatycznie można wykluczyć fakt "że dalej nic nie ma"...
    ciężki orzech do zgryzienia

5. Zielonylisc

Zielonylisc Wiedza nadprzyrodzona

Sa rzeczy na swiecie o których sie nawet fizjologom nie snilo haha
    Tez nigdy nie mogłem zrozumiec jak duchowe/energetyczne czy jak tam sobie to nazwiemy istoty moga ingerować w fizyczna rzeczywistosc, No bo co to niby innego jest?

6. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

To je wibracja. Po środku materia po bokach anty materia i ciemna materia co by trzymały materię w ryzach i mogły z niej układać jakieś fizyczne przedmioty czy istoty. Robią to pod wpływem fali która wprawia je w rezonans i drgajac układają materię w jakąś postać czy tworzą dźwięk który też jest wibracja. Po prostu czasem są zakłócenia i stykają się wymiary i wtedy widzimy takie niesłychane rzeczy. Bo wszystko trzyma się kupy dzięki fali która wprawia to w drgania i pozwala istnieć. Trzeba tylko się dostroic ;d: