polskie opętanie domu, nie na ekranie? ciekawa sprawa, lecz jak to prawdopodobne?

Gandalf. 07.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

ciekawa sprawa, ale jak to prawdopodobne nie na ekranie ?

natknąłem się na to czytając gazetę" fakt" z racji tego ze ta gazeta nie słynie z nie wiadomo jakiej żetelności, postanowiłem sprawdzić info w internecie i okazuje się to nie sfingowane, trudno mi jest w to uwierzyć...
    chyba nie tylko mi pewnie...

"Rodzina państwa Pokropskich z Turzy Wielkiej (gm. Działdowo) uciekła z własnego mieszkania w obawie o swoje zdrowie lub życie. Nieznana siła ciska po domu różnymi przedmiotami. Zaatakowała tam nawet księdza. Od kilku dni o nawiedzonym domu w tej miejscowości mówią i piszą media już w całej Polsce."

https://codziennikmlawski.pl/2017/1...ine-z-turzy-wielkiej-latajacymi-przedmiotami/

" Dom w Turzy Wielkiej odwiedził również reporterPolsat News. W trakcie nagrywania materiału rzeczywiście zarejestrowano tajemnicze dźwięki"

Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej

Dramat rodziny z Turzy Wielkiej. Tajemnicza siła przenosi przedmioty w ich mieszkaniu? - Dzialdowo.dlawas.info - Największy portal informacyjno - rozrywkowy w regionie

"Cała wieś modliła się w niedzielę w czasie mszy świętej za tę przerażoną rodzinę. – W naszym mieszkaniu straszy! – mówią Pokropscy. Przestraszeni uciekli z dziećmi do domu Caritasu w Działdowie. Niestety, dziś muszą ten lokal opuścić. Ale nie mają dokąd pójść!"

Przerażona rodzina: Nie wrócimy do nawiedzonego domu!

2. lopur

lopur Banned Zbanowany

haha Każdy kto wieży w te bajki jest kompletnym debilem.

• Lubie to x 1
  3. Stary Zgreed

Stary Zgreed Zagubiony

4. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Dobry materiał, kurde to jest ciężkie do zrozumienia
    i chyba nigdy bynajmniej moja głowa nie zrozumie "jak?!"
    wtedy automatycznie można wykluczyć fakt "że dalej nic nie ma"...
    ciężki orzech do zgryzienia

5. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Sa rzeczy na swiecie o których sie nawet fizjologom nie snilo haha
    Tez nigdy nie mogłem zrozumiec jak duchowe/energetyczne czy jak tam sobie to nazwiemy istoty moga ingerować w fizyczna rzeczywistosc, No bo co to niby innego jest?

6. redisTUO

redisTUO Tuptuś

To je wibracja. Po środku materia po bokach anty materia i ciemna materia co by trzymały materię w ryzach i mogły z niej układać jakieś fizyczne przedmioty czy istoty. Robią to pod wpływem fali która wprawia je w rezonans i drgajac układają materię w jakąś postać czy tworzą dźwięk który też jest wibracja. Po prostu czasem są zakłócenia i stykają się wymiary i wtedy widzimy takie niesłychane rzeczy. Bo wszystko trzyma się kupy dzięki fali która wprawia to w drgania i pozwala istnieć. Trzeba tylko się dostroic :D:

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...