Wpadka POLICYJNY PIES PODCZAS SPOTKANIA PROFILAKTYCZNEGO W FABRYCE ODNALAZŁ NARKOTYKI W SZAFCE PRACOWNIKA

GoHan 28.08.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. GoHan

  GoHan Zagubiony

  Policjanci regularnie prowadzą spotkania profilaktyczne. Często są zapraszani do szkół. W wakacje zdarza się im jeździć do dużych firm. Tak było im tym razem, gdy dostali zaproszenie do jednej z garwolińskich firm, by opowiedzieć jej pracownikom m.in. o zgubnym wpływie narkotyków na ludzki organizm. Tym razem mundurowi zabrali ze sobą także psa „od narkotyków”. W czasie spotkania zwierzę nagle zainteresowało się szafką jednego z pracowników firmy. Jak się okazało, nie bez powodu...były w niej narkotyki

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zostali zaproszeni na standardowe spotkanie profilaktyczne do jednego z zakładów pracy na terenie powiatu garwolińskiego. Wzięli ze sobą psa służbowego wyszkolonego do wyszukiwania zapachu narkotyków. Podczas spotkania, policyjny pies podjął trop. Owczarek niemiecki zaczął drapać w pobliżu szafki, która należała do pracownika firmy. Dla funkcjonariuszy był to wyraźny sygnał, że mogą w niej być narkotyki. Po sprawdzeniu szafki okazało się, że 31-latek miał w niej słoik z kilkoma gramami marihuany.

  Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a policjanci przeszukali miejsce, w którym mieszka. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 31-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

  Info: http://policja.pl/pol/aktualnosci/1...ktycznego-w-fabryce-odnalazl-narkotyki-w.html
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...