1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Wpadka Policyjne uderzenie w przestępczość narkotykową

Dyskusja w dziale Newsy rozpoczęta przez benger w dniu 08.02.2018

 1. benger

  benger Weteran

  Trzy i pół kilograma narkotyków przechowywał w swoim garażu 30-letni mieszkaniec Leszna. Został zatrzymany przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków odpowie w warunkach recydywy. Niebawem do leszczyńskiego sądu trafi prokuratorski wniosek o aresztowanie podejrzanego.

  W wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie ustalili, że znany im osobiście mieszkaniec Leszna może mieć związek z posiadaniem dużych ilości narkotyków.

  6 lutego. br. funkcjonariusze wylegitymowali młodego mężczyznę pod jego garażem w Lesznie. Podczas dokładnych sprawdzeń okazało się, że w kieszeni spodni posiadał 16 gramów marihuany. Po wejściu policjantów do wnętrza garażu okazało się, że był on prawie pusty, nie parkował tam żaden pojazd, jednak w zawieszonych na ścianie reklamówkach znajdowały się znaczne ilości narkotyków w postaci marihuany i sproszkowanej amfetaminy.

  W tym momencie 30-letni mieszkaniec Leszna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W celu precyzyjnego wyjaśnienia sprawy zatrzymano także jego kolegę. Kryminalni zważyli całość zabezpieczonych narkotyków. Okazało się, że ich łączna waga wyniosła trzy i pół kilograma, co stanowi co najmniej 3.5 tysiąca porcji.

  Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych i odurzających w warunkach recydywy. Co to oznacza? Że 30-latek niespełna rok temu opuścił zakład karny, w którym odbywał karę 5 lat pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wprowadzającej do obrotu narkotyki na dużą skalę.

  8 lutego br. do Sądu Rejonowego w Lesznie trafi prokuratorski wniosek o aresztowanie podejrzanego. Tym razem grozi mu do 15 lat więzienia.


  żródło: POLICYJNE UDERZENIE W PRZESTĘPCZOŚĆ NARKOTYKOWĄ - WIELKOPOLSKA
   
 2. Przynajmniej napisali, że porcję miarują jako jeden gram. Postępy w dziennikarstwie śledczym haha Szkoda chłopa, ale ekipe sobie dobrał niezłą, że rok po wyjściu go jebli i to na magazynie bezpośrednio japierdole
   
  2 people like this.
 3. AmnesiaHazee

  AmnesiaHazee Kumaty

  Jak pilnuje tak ma :) szkoda ale co zrobisz, nie dość ze na przypala w jakimś garażu trzyma, to jeszcze w kieszeni przy sobie nosic 16 g pazerny wiele więcej traci niż zyskuje
   

nasiona marihuany, nasiona konopi