1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Policyjne narkotesty, jak długo wykrywają?

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez cockpunch w dniu 06.09.2014

1. cockpunch

cockpunch Błyskotlwy

Nie wiem czy temat już był, ale niczego takiego się nie doszukałem. Problem w tym, że od 3 dni nie schodzę z "bani";d i mam obawy żeby jutro wsiadać za kółko. Jak długo policyjne narkotestery, wykrywają obecność mj w organizmie? Na innych forach zdania są podzielone, jedni twierdzą że max 72h, inni że nawet do miesiąca. Co o tym myślicie?

2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Narkotesty są na ślinę te co oni mają i to wykrywa czy w danej chwili jesteś upalony.Co innego mocz do 2 tygodni

3. TSW

TSW Weteran

Dokładnie tak jak mówi SKUN SPECJAL. Podobno jak wypijesz kwasek cytrynowy to test na śline możesz oszukać. Na mocz cie nie zabiorą chyba że spowodujesz poważny wypadek - potrącisz kogoś albo coś. Sam spowodowałem wypadek z udziałem osób rannych po joincie i nie robili mi żadnych testów jedynie na alko.

4. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Ooo tak, to jest to R22 haha

1 person likes this.
  5. mattiv

mattiv Expert

6. D3GUSTAT0R

D3GUSTAT0R Błyskotlwy

zależy o jakie narkotesty chodzi... i jak regularnie palisz trawę im częściej tym dłużej będzie to wykrywalne, testy które posiada policja to: na ślinę do 72h, na mocz do 2 miesięcy i rzadko spotykane bo drogie na cebulki włosów nawet do roku.

7. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Te które robi drogówka przy kontroli wykrywają czy jesteś w danej chwili najarany, możesz nawet rano sie najarac, zjesc porządny obiad i smiało jechać.

8. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

nasiona marihuany, nasiona konopi