1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Wpadka Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich.

Dyskusja w dziale Newsy rozpoczęta przez Al Bundy w dniu 14.04.2018

 1. Al Bundy

  Al Bundy Expert

  Policjanci z Wielunia zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie. Łącznie odebrano mu 59 roślin oraz 16 gramów suszu. Teraz mieszkaniec powiatu wieluńskiego odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu ustalili, że na jednej z prywatnych posesji w miejscowości Ruda (woj. łódzkie), znajduje się nielegalna uprawa konopi indyjskich. 9 kwietnia 2018 roku, podczas przeszukania domu 58-latka, na poddaszu budynku funkcjonariusze znaleźli 58 sztuk krzaków konopi indyjskich. Pomieszczenie wyposażone było w lampy do naświetlania roślin, system wentylacji oraz specjalistyczne narzędzia.
  W budynku gospodarczym znaleziono kolejny krzak, natomiast w mieszkaniu policjanci odkryli 16 gramów suszu.
  Mundurowi zwrócili też uwagę na instalację elektryczną – podejrzewali, że prąd jest pobierany nielegalnie. Pracownicy zakładu energetycznego potwierdzili przypuszczenia funkcjonariuszy. Zdemontowali instalację i odcięli dopływ energii.
  58-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut uprawy konopi indyjskich oraz posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za kradzież energii elektrycznej “za kratki” można trafić nawet na 5 lat.


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   

nasiona marihuany, nasiona konopi