Wpadka Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację konopi

GoHan 01.09.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. GoHan

  GoHan Zagubiony

  Mieszkaniec powiatu bydgoskiego odpowie za przestępstwa narkotykowe. Kryminalni z komendy wojewódzkiej, miejskiej oraz Fordonu zabezpieczyli u 24-latka w domu amfetaminę, tabletki ekstazy oraz krzewy konopi indyjskich. Teraz podejrzany stanie przed obliczem prokuratora.
  Do zatrzymania 24-latka doszło wczoraj (30.08.2018) rano w jednej z miejscowości koło Bydgoszczy. W realizacji wzięli udział kryminalni z komendy wojewódzkiej i bydgoskiej komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, a także policjanci z Fordonu.

  Współpraca funkcjonariuszy przyniosła pożądany efekt. Z ich wiedzy wynikało, że w jednej z podbydgoskich miejscowości znajduje się plantacja konopi indyjskich. Trop doprowadził ich do 24-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna był znany policjantom z powiązań ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

  Wczesnym rankiem policjanci „odwiedzili” go w domu. Tam znaleźli różne środki odurzające. Ponad 40 g amfetaminy, 196 tabletek ekstazy oraz krzak konopi. To jednak nie było wszystko.

  Bezpośrednio za jego posesją kryminalni zabezpieczyli 400 krzewów konopi indyjskich o różnej fazie wzrostu. Ponadto, zabezpieczyli wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz kilka tysięcy złotych. 24-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

  Dalej sprawą zajęli się śledczy z Fordonu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut dotyczący posiadania znacznych ilości narkotyków oraz uprawy konopi innych niż włókniste. Za te przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

  (KWP w Bydgoszczy / kp)

  INFO : http://policja.pl/pol/aktualnosci/1...arkotyki-i-zlikwidowali-plantacje-konopi.html
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...