Policjanci z powiatu krakowskiego po raz kolejny uderzyli w narkobiznes

GoHan 11.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. GoHan

  GoHan Zagubiony

  Kryminalni z Komedy Powiatowej Policji w Krakowie zabezpieczyli ponad 7 kilogramów marihuany i 4,5 grama amfetaminy. 31-letni mężczyzna z powiatu olkuskiego wpadł w ręce funkcjonariuszy chwilę po tym, jak odebrał pakunek z narkotykami od 44-letniego mieszkańca gm. Zielonki. Teraz najbliższe trzy miesiące obaj spędzą za kratami. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

  W poniedziałek 4 lipca br. na jednym z parkingów supermarketu w gm. Wielka Wieś policjanci zauważyli znanego im 31-letniego mieszkańca powiatu olkuskiego oraz 44-letniego mieszkańca gm. Zielonki, którzy według posiadanych przez nich informacji trudnią się handlem narkotykami. Po krótkiej obserwacji policjanci zauważyli, jak 44-latek przekazuje wielkie kartonowe pudło 31-latkowi, a ten z kolei chowa je do samochodu, którym następnie odjechał.

  Funkcjonariusze ruszyli za obserwowanym pojazdem. Mężczyzna dojechał w rejon garaży osiedlowych w powiecie olkuskim i w jednym z nich umieścił przewożone pudło kartonowe. Wówczas kryminalni przystąpili do działań. Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Pudło było wypełnione marihuaną, zapakowaną w kilkanaście worków foliowych. Policjanci starannie przeszukali garaż ujawniając kolejne partie narkotyków. Część z nich była ukryta w kanale samochodowym przykrytym deskami.

  Łącznie kryminalni znaleźli i zabezpieczyli przeszło 7 kilogramów marihuany oraz wagę elektroniczną służącą do ważenia narkotyków. Ponadto w pojeździe, którym mężczyzna się poruszał znaleziono dwa woreczki strunowe z zawartością amfetaminy o łącznej wadze ponad 4,5 gramów. Narkotyki były ukryte w podłokietniku. Mężczyzna został zatrzymany. Chwilę po tym, w ręce funkcjonariuszy wpadł jego 44-letni kolega.

  W środę 6 lipca br. usłyszeli zarzuty uczestnictwa w obrocie znaczną ilością środków odurzających w postaci marihuany (art. 56 ust. 3 UoPN). 31-latek dodatkowo usłyszał zarzut za posiadanie amfetaminy (art.62 ust. 1 UoPN). Tego samego dnia sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Za handel znaczną ilością narkotyków grozi im do 12 lat więzienia.

  INFO : http://policja.pl/pol/aktualnosci/1...go-po-raz-kolejny-uderzyli-w-narkobiznes.html
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Podobne tematy - Policjanci powiatu krakowskiego
 1. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  362
 2. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  232
 3. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  199
 4. GoHan
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  305
 5. GoHan
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  186
Loading...