Policjanci z pogranicznikami zlikwidowali ponad pół tysiąca sadzonek konopi indyjskich.

Al Bundy 16.05.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Al Bundy

  Al Bundy Zagubiony

  Kilkaset sadzonek roślin konopi indyjskich we wczesnej fazie wzrostu i w okresie kiełkowania zabezpieczyli policjanci bialskiej komendy wspólnie ze Strażnikami Granicznymi ze Sławatycz. Do sprawy zatrzymani zostali trzej mężczyźni, mieszkańcy powiatu parczewskiego. Plantacja była zlokalizowana na specjalnie w tym celu zakupionej posesji. Cała trójka została zatrzymana w policyjnym areszcie.

  Do realizacji uzyskanej informacji policjanci z Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Mieniu przystąpili wczoraj przed południem. Wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej ze Sławatycz udali się do miejscowości Kolonia Sławatycze, gdzie mogła znajdować się plantacja konopi.
  Informacje te potwierdziły oględziny posesji. Na polu pod folią mundurowi znaleźli blisko 250 sadzonek konopi indyjskich we wczesnej fazie wzrostu, o wysokości od 7 do 10 cm. Ponadto w znajdującym się obok tunelu foliowym, ujawniono ponad 300 kubeczków z wysianymi ziarnami tych roślin, z których część już rozpoczęła kiełkowanie.
  W znajdującym się na posesji budynku, mundurowi z kolei znaleźli natomiast cały szereg środków chemicznych, służących do uprawy i pielęgnacji roślin.
  Do tej sprawy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu parczewskiego, dwóch braci w wieku 20 i 21 lat oraz 22-latka. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że specjalnie w celu uprawy konopi, jeden z nich nabył wiosną tego roku działkę w tej miejscowości. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania braci- w pow. parczewskim , funkcjonariusze znaleźli ponadto kilkanaście gramów suszu roślin konopi.
  Cała trójka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Policjanci będą wnioskowali do parczewskiej prokuratury o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego.


  Policjanci z pogranicznikami zlikwidowali ponad pół tysiąca sadzonek konopi indyjskich - Aktualności - Policja.pl
   
 2. Xorax

  Xorax Tuptuś

  No i pierwsza uprawa out spalona. Ludzie to są takie mendy, co im daje że nakablują ?
   
 3. bo gul rośnie że sam tak nie potrafi skurwysyn
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Podobne tematy - Policjanci pogranicznikami zlikwidowali
 1. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  383
 2. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  261
 3. GoHan
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  219
 4. GoHan
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  333
 5. GoHan
  Odpowiedzi:
  1
  Odsłon:
  204
Loading...