Policja z Nakła zatrzymała mężczyznę, który uprawiał marihuanę w obudowie od komputera

GoHan 01.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. GoHan

  GoHan Zagubiony

  Policjanci z Nakła zatrzymali mieszkańca gminy, który uprawiał marihuanę w obudowie od komputera. Nietypowy inkubator trzymał w piwnicy.

  Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o uprawę marihuany ©Materiały policji Kryminalni z Nakła wspólnie z policjantami z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Bydgoszczy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie nakielskiej gminy 23-latek uprawia konopie. We wtorek zapukali do drzwi mieszkania pod ustalonym adresem. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 23-latka mundurowi znaleźli worek z suszem o wadze ponad 24 g, a także nasiona marihuany i instrukcję ich uprawy.
  W piwnicy, w bardzo nietypowym miejscu, bo w obudowie od komputera, mundurowi ujawnili swego rodzaju inkubator. W zaopatrzonej w wentylację oraz światło obudowie rósł dorodny krzak konopi.
  Znalezisko zostało zabezpieczone, a właściciel konopi zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia 23-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, ich uprawy, a także zarzut posiadania przedmiotów służących do wytwarzania zabronionych środków. O jego losach zdecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  info : http://www.pomorska.pl/wiadomosci/n...l-marihuane-w-obudowie-od-komputera,13274941/
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...