1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Podlewanie Automatów

Dyskusja w dziale Podlewanie rozpoczęta przez RastaOlson w dniu 05.02.2012

1. RastaOlson

RastaOlson Zagubiony

Witam
    Czy automaty podlewamy tak jak inne? sa mniejsze więc mnie taka myśl naszła ;d Outdoor doniczki 5 litrowe i tak jak mi poradzono wywar z pokrzyw (na marginesie mógł mi ktoś podac proporcje do tego wywaru xD)
    Pozdrawiam

2. CstrefaX

CstrefaX Błyskotlwy

Na podlewanie nie ma żadnego schematu. Podlewasz jak jest sucho. Wkładasz palec do ziemi na ok. 5cm jak sucho to lejesz jak mokro to czekasz aż będzie sucho. ;) A ile lać wody to chyba na oko powinieneś się zorientować chyba podlewałeś kiedyś kwiatki w domu ;)

Na automaty polecam dla pewności z 7l doniczke... w 5l też nie powinno być problemu aczkolwiek lepiej jest jak roślina ma więcej miejsca.

Co do wywaru : "bierzesz jakieś wiadro, albo baniak na wodę wrzucasz tak 3/4 zawartości pojemnika świeżych pokrzyw, możesz dodać parę liści chrzanu, albo łodygi z czosnku i zalewasz wodą do pełna. Czekasz tak z dwa tygodnie, aż wszystko dobrze przegnije."

3. WhiteNygga

WhiteNygga Autorytet

Ja PODLEWAŁEM JAK JUŻ ROBIŁO SIĘ SUCHA A PODLEWAŁEM WODĄ Z NAWOZEM I BYŁA GITARA TAK 2 RAZY W TYGODNIU WYSTARCZY

nasiona marihuany, nasiona konopi