Poddasze zieleni :)

Amsterdamczyk85 23.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Póki co 142 gramy suchego... Nielicząc popcornu bo to to odrazu roluje :) dwa skunk już się susza i ostatni został w boxie sam. Już giecik zwinięty z nowego sugar Bomb... Pachnie zajebiscie...zobaczymy jak kopie choć sądzę że... Poprzedni wcześniej ścięty zginął na kolana... W opisie producenta poziom thx do 29%..Czuć typowa indyjka mocny, gesty zapach..

IMG_20200702_181624.jpg

2. Lanrete

Lanrete Tuptuś

ładny ten ostatni może dlatego że nie ma liści :) daj info jak już wszystko zetniesz/wysuszysz ile Tobie wyszło gram z wata bo u Ciebie z tymi watami to nie ogarniam raz tutaj raz tam tu dołożone :)

3. Nie policzę teraz gramów z wata bo po zblokowanie itd, poza tym krzaki poszły samowolka i porosły... Nie mogłem lampy dać na maca bo szronily jak oszalaoe i były max na 190wat w dużym a w małym to de diody dip... Też inna bajka. Lacznie hulało 300 wat... Poschnie, podam wynik końcowy. We wrześniu będzie lepiej :)

4. Dziś zebrałem część z dwóch skunkowi które się susza, niestety jeszcze całość niedoschla... Póki co suchego 27 gram... I kolejny słoik do kolekcji :)

IMG_20200707_163209.jpg

IMG_20200707_163133.jpg

IMG_20200707_163459.jpg

5. Łącznie jest już 169 gram suchego...

• Lubie to x 1
  6. W dniu dzisiejszym kolejna porcja suszu ze Skunka nl poszła do sloika..tj29gram. Lacznie jest już 198gram... . Pozostałość schnie dalej...

IMG_20200712_154105.jpg

• Lubie to x 2
  7. Dziś ostatni dzień mojej fr :) ostatni susz poszedl w słój :) ostatnie 20 gram Skunka zebrane... Wynik łączny samych trzech skunkowi nl straszny :( jedynie 76 gram... Lacznie gdyby to ładnie spuchło.... Ale gdyby babcia była dziadkiem... Popcorn plus drobnica wogole niebyła brana pod uwagę, parę gram już spalone... Lacznie w słoikach wylądowało 218 gram (pachnącego ziołka). Na 300 wat które się lacznie kręciło nie wyszło zbyt wiele ale większość wszystko przez zblokowanie. Dziękuję wszystkim co doradzali, i wnosili swoje uwagi w szczególe Marcopolo, Green Kondor, Uho666 i pozostalym. Fotorelacje sądzę że można przenieść do zakończonych. I do zobaczenia na jesień :)

IMG_20200714_114708.jpg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...