Poddasze zieleni :)

Amsterdamczyk85 23.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema. Moja pierwsza FR na tym forum ,I licze na rady...Obecnie 9 pestek tj 3 * skunk od dutch passion, 2* Sugar bomb DP, 2*Critical Punch DP en 1 raz Orange Bud z tej samej budki.. wszystko wyladowalo po namoczeniu w 300 ml kubeczkach z ziemia z ogrodniczego(bylem po imprezie a brak sil, wiec gdzies ich dupki trza bylo umiescic... ) wszystko siedzi w boxie 60 na 60 I pod ledem full spectrum 55 wat... po tygodniu dodam kolejne swiatlo I po scieciu familii z drugiego boxa docelowo dwa sugar bomb oraz dwa skunki wyladuja w boxie 90na 90 cm w doniczkach 10 litrowych , a usmiechac sie do nich bedzie 240 wat w clu 048..., w jednym gospodarstwie zostana wlacznie orange bud w 5 l doniczce oraz critical punch w tych samych gabarytach.Ost dwie rosliny chce zostawic jedynie glowny top... chce by pozostale 4 sie rozrosly.W porodowce zostana dwa criticale ktore zamierzam rozlozyc na siatce pod 2 ledami full spectrum lacznie 110 wat...zamowilem zestaw bio tabs... wszystko pojdzie w5 roslin z duzego boxa... dwie rosliny w mniejszym lokalu po przesadzeniu w wieksze doniczki dostana mikoryze ktora gdzies sie platala I po bio tabsie..., duzy box wentyl wyciagajacy 240m szesciennych,mniejszy 125m ... wloty pasywne plus mieszaki... filtrow nigdy niestosuje bo podpinam wsio pod komin... lepsA wentylacja

2020-02-23 17.24.01.jpg

• Lubie to x 5
  2. Powodzenia!

(komentarz wstawiony tylko po to, by łatwo wracać do tej relacji)

3. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Siema. daj linka do tych ślicznych w dużym boxie. Powodzenia. a i mikoryze najlepiej dać pod kiełek ;)

4. Elo Konopnej Braci.

Dzis 2 dzien flo dla wszystkich panienek jedynie jeden ze Skunkow wyszedl pozniej I od dzis licze mu pierwszy dzien. Swiatelko 55 cm nad roslinami, temp 24-28 stopni wilgotnosc non stop oscyluje w granicach 50 procent. Niestety niemam nawilzacza I ciezko przy takich szkrabach o dobra wilgotnosc ale dajemy rade. Jutro odbieram zestaw bio tabsa... sadze ze w poniedzialek wszystko wraz z bio wynalazkami wyladuje w 5,7 litrowych doniczkach. Po scieciu famili z drugiego pokoju 2 skunki oraz dwie sugar bomb przeskocza ostatecznie do 10 litrowych doniczek. Troche sie pospieszylem z wysianiem nowych pestek... myslalem ze po tygodniu beda juz wszystkie rozmieszczone ale rosliny jeszcze dochodza. Przy przesadzeniu tych czterech dostana jeszcze porcje wynalazkow odpowiednio do kolejnych 5 litrow ziemi. Niestety w mniejszym boxie nieuda mi sie upchac wiekszych donic. Propo mikoryzy(biopon) podsypie Nia przy przesadzeniu pozostale dziewczyny.

IMG_20200227_192422.jpg

5. Lanrete...zblokowalem pare roslin z poczatku, bo podawalem nawozy wszystkim rowno (sativy dluzej kwitna I pozniej nalezy im podawac pk bo dluzej startuja) ..topy moze niezbyt duze ale zbite, dodatkowo troche im sie pomieszalo w czuprynach bo jeden led mi padl I zmienilem im swiatlo na clu... moze tez to cos dalo... ak 420 juz prawie gotowy czekam na wiecej bursztynow. Jedynie jednemu z Afganczykow cos sie pokrecilo I jak powalony puszcza ciagle wlosy...takze szalu niebedzie ale z 130-150 gram powinno suchego wyjsc .

IMG_20200227_200521.jpg

IMG_20200227_200554.jpg

• Lubie to x 1
  6. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Nom one jeszcze ze dwa tygodnie pewnie beda trzymane troche je zablokowałeś myslałem ze wyglądają lepiej ale zawsze moglo byc gorzej :piwo: Mam nadzieje ze obecne grow pójdzie zdecydowanie lepiej.

7. Stad wybor bio tabsy na kolejny raz, hmm gdybym tera im polal to by popuchly, ale wole mniej ale smak by byl lepszy. Dzieki I mam nadzieje ze na bio tak bedzie. Jedynie mam obawy o ph wody... niby przy biotabsach nietrzeba regulowac ph.. tylko ze u mnie woda w kranie ma ph 10 wiec niewiem czy bez ingerencji jakiegos bio ph minus da rade..

8. Jak Nie chcesz sie bawic w regulację to kupuj wode do podlewania Muszyna czy inna nestle:)

• Gowno ! x 1
  9. Niemieszkam w pl.... a do polskiego sklepu codzien zaginac po wode , a niezawsze kazda dostane... mysle ze bio bizza ph minus by zbic do ok 6 a reszte zrobi natura.Ale dzieki za rade.

10. No jasne że tak chyba że obczaisz tamtejsza sklepowa z niskim ph :)

11. 9 dzien zycia roslinek liczac od pierwszego listka. Temeratura stala w granicach 24-28 stopni wilgotnosc w granicach 60. Cos firma dostawcza sie spoznia I dopiero jutro odbiore przesylke z bio przysmakami wiec jutro zostana przesadzone do wiekszych donic. Dolem zaczynaja korzenie wychodzic. Wszelkie uwagi I rady mile widziane :)

IMG_20200303_192318.jpg

IMG_20200303_192328.jpg

12. I ostatn...I wlasnie przyszedl kurier:cwaniak:

IMG_20200303_192300.jpg

13. Lanrete

Lanrete Tuptuś

idz po wode do rzeki dziewczyny beda zadowolone albo z jakiej sadzawki

14. Czemu tak?Ze wzgledu na glony itd ? U mnie wokolo tylko kanaly

15. Czolem Konopnej Braci :)
    Dzis 11 dzien, bez zmian... wczoraj dziewczeta wielkim susem wskoczyly w doniczki 5,6 litra... wszystkie dostaly odpowiednio wedlug instrykcji bactrec, startrex, itd itd... jedynie z biotabsem.mam problem... niewrzucilem jeszcze piguly poniewaz....- z braku mozliwosci kupna light mixa, kupilem w ogrodniczym jakas lepsza ziemie do warzyw... oczywiscie bio lecz sie boje ze moze popalic rosliny stad chce z 4 dni odczekac I wtedy dorzuce pigule...rrady I wszelkie uwagi....

IMG_20200305_184745.jpg

IMG_20200305_184753_BURST001_COVER.jpg

• Lubie to x 1
  16. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Sam podlewałem wodą ze stawu gdy mi zabrakło podlewalem odstaną kranówką i dziewczyny lepiej wyglądały po wodzie ze stawu, a najbardziej smakowala im deszczówka. To z moich obserwacji nie badałem zadnymi miernikami tej wody.

17. Hmm mieszkam w Nl... tu kanal obok kanalu, tylko ze moze byc syf w wodzie I szkida mi roslin. Deszczowka skyszalem ze dobra. A doradzisz cos z tym biotabsem ? Dawac odrazu czy poczekac chwile az dziewczyny sie zadomowia ?

18. Lanrete

Lanrete Tuptuś

te tabsy tez tak od razu sie nie rozpuszcza i nie wiem co tam pisza na etykiecie kiedy i ile, ale wydaje mi sie ze rosliny sa tak madre ze jesli wyczuja ze maja za duzo a maja miejse w donicy to pojda tam gdzie ich nie popali a pozniej wroca po papu.

EDIT: dlatego lepiej dac tabsy teraz zanim puszcza dalej korzenie takie moje zdanie.

Last edited: 05.03.2020
  19. Pisze tylko jedna na 5 litrow przy sadzeniu..... ok rano wrzuce im po tabsie zanim pojda spac :) teraz tam dyskoteka...:DDDo rana beda balowaly :piwo:

20. Fakt faktem weekend zaczyna sie jutro, aleeeee skoro mieszkamy w Nl to zapodalem dziewczetom w studencki czwartek po pigule :cwaniak::banan:Chichotaja po cichu wiec juz domyslam sie co bedzie jak zasune kurrrrtyne . :banan::banan::banan:I na tyleee w tym zacnym.temacie... szczerze jestem meega ciekaw uprawy bio...

IMG_20200305_211543.jpg

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...