Podanie o brązową odznakę za FR indoor dla użytkownika Gandalf.

Al Bundy 29.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

• Lubie to x 4
  2. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

jak najbardziej się mu należy kozacka była jego fr z automatami od bebook mimo jakiś tam problemów wyszły mu naprawdę piękne topki :)

• Lubie to x 1
  3. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Czemu Al przywróciłeś tą pierwszą do widocznych ..? Dobrze jej było tam gdzie była, jak możesz przywróc ja gdzie była zachomikowana bo nie chce na to patrzeć i przypominać sobie tych chwil...
    Ja się do niej nie przyznaje, ta fotorelacja i to co w niej jest zaczynając od moich wywodów literackich na tym co z roslinami zrobiłem to jedynie efekt cpania amfetaminy i grzybów czasem kwasu i zrzekam się jej
    nie zrozum mnie źle czy coś co nie

• Lubie to x 1
    Last edited: 29.01.2018
  4. Magson

Magson Kumaty

Dobre, przybić mu!... :]

5. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Przywróciłem, bo... mogłem :D: Kazdy z nas ma na koncie mniejsze lub większe potknięcia.
    Moja jedyna jak dotąd uprawa pod ledami chluby mi nie przynosi, a nawet przez myśl mi nigdy
    nie przeszło żeby się jej wypierać i chować przed czyimkolwiek wzrokiem. Jeżeli sam uważasz,
    że popełniłeś w tamtej uprawie jakieś błędy, niech będzie przestrogą przed powtarzaniem ich
    lub popełnianiem kolejnych, a i inni niech się lepiej uczą na moich czy Twoich, niż na własnych.
    Krótko mówiąc: niech ofiara z naszych plantów nie pójdzie na marne! haha

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...