pobór prądu

bobi1999 28.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemanko, jestem nowy na forum jak i w uprawie :D
    udalo mi sie zmontowac growboxa w obudowie starego komputera, 3x żarówka 23w i 3xwiatraki po12v.Roslinka juz rosnie,wybralem automata i pytanie czy nie bedzie jakiegos przypału o pobór prądu?(świeci mu 24h).:bongo:
    pozderki

2. Masz 69 watów poboru to nie jest dużo, więc nie będzie jakiejś dużej różnicy na rachunku kilka złoty pewnie. A tak z ciekawości jakie masz żarówki w sensie model? I jaka odmianka?

3. Wyjdzie ok 30zl miesiecznie za prad w wypadku takiego zestawu.

4. Mnie bierze co miesiąc ponad 200W I bez przypału

:)

5. Muzyk

Muzyk poprzedni nick - Wiki

Przy takim małym poborze mocy wahanie o jakieś 30zł jest tak małe, że nawet jak mieszkasz ze starymi to się nie połapią w rachunkach, że jest coś nie tak. Bez stresu

• HAHA XD x 1
  6. 3x Philips Tornado Spiral 23w 6500k 1570lumen + 1x wiatrak wyciągający i 2x wciągający

7. PC mnie więcej pobiera

:]

8. Technik1

Technik1 Tuptuś

30zł ale na 3 miesiące a nie na miesiąc xd
    No chyba że teraz po tych podwyżkach aż tak skoczyła cena ;)
    PS. Daj tam 18/6

9. felipe

felipe Tuptuś

o, nastepny co wie lepiej ze 10 zl a nie 30 ale tak to jest jak rodzice za prad placa xDD

masz licz http://www.cena-pradu.pl/kalkulator.html

30 i to bez doliczania wentylow

ps. jakbys mial problem w rachunkach to 24godz. to 1440min

• Lubie to x 1
  10. Technik1

Technik1 Tuptuś

Rodzice... Chyba kurwa tobie debilu
    Wrzuci na 18h tak jak mu pisałem i wyjdzie taka kwota że szkoda to przeliczac i się podniecać.
    Kolega chyba za to przygotowuje się do matury 2020 i stąd tak się podnieca przeliczeniem 24h na minuty

11. Felipe technik.dobrze pisze... Ty juz w bezczelnosci na minuty przeliczasz choc to.niewiem.po.jakiego.hu...dego byka... mieszkam w nl 8 lat... non stop mijam Polakow I zastanawiam sie czemu tacy sa... ze nawet jak.im cos nieszkodzi to kasza I gryza. Chlopak zadal proste pytanie a to forum chyba po to... wiec Bobi bez stresu... ja zaczynalem.od 55 wat lampa plus reszta, teraz non stop hula 240 wat plus wentyle itd... duzo ludzi zamienia gaz na prad. Poki placisz rachunki a nikt z organow scigania nieobwinia Cie o.nic zluzuj ... pomysl sobie taka rzecz.... odbiorcow pradu takich jak my da miliardy.... to.komputery wsio licza... niesiedzi tam Pani Krystyna I nierobi zdziwionych oczu ze nagle Ci sie licznik.szybciej kreci... dwa.miechy temu pomontowalem dwa przeplywowe podgrzewacze wody... dziennie ok 3 kwh extra choc gazu mniej... a 200 wat swiecenia 12 godz to to samo... czasem.niewarto nabijac sobie glowy

• Lubie to x 2
  12. felipe

felipe Tuptuś

amsterdamczyku ale o czym ty do mnie pierdolisz ? jakbys chociaz zajrzal w ten link ktory dalem to bys wiedzial, ze jesli chodzio czas, to zostal on ujety przez autora tegoz kalkulatora w minutach a nie godzinach, no ale wiadomo.... typowy polaczek za granica w stylu amsterdamczyka nie sprawdzi najpuierw ale musi sie przypierdolic, bo inaczej dzien bylby stracony hehe

13. Ty Felicjant jebaj sie ok??Tekst typu polak.za granica to mozesz gadac o swojej ciotce co lentilki z Czech przemycala a odemnie sie odpierdol. Wtracilem sie bo macisz chlopakowi swoimi dosadnymi wyliczeniami jakby minuts robila jakies znaczenie.Huj mnie obchodzi czy tam przelicza na minuty czy na cm. Wyskakujesz jak Filip z konopi I sie dopierdalasz do kogos kogo ze swoimi wymadrzeniami. Ogarnij dupe, troche pokory

14. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Chłopaki po co te nerwy ? :D Mi przy 125w,wyciągu ciągle odpalonym i mieszaku włączonym od święta to tak wychodziło ok 20 zł średnio na miesiąc. Nie ma przypału za taki pobór prądu bo podejrzewam że jak by u ciebie jedna osoba więcej pomieszkiwała to by też pobór prądu wzrósł. Może co innego jak ktoś na dużej powierzchni odpierdoli jakieś grow na dużą skalę,dużo mocnych hps itp ale nie taka domowa uprawa w pc boxie czy tam szafie.

15. Szybciej Cie zlapia po przebywaniu na forum niz po swieceniu lampa 100wat :)

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...