Pilna pomoc

zakxe 09.09.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka wszystkim nie wiedziałem za bardzo gdzie dać ten temat ale jak źle to proszę o przeniesienie. Ale do rzeczy posiadam lampe Led i problem jest taki że ona ma w sobie 3 wiatraczki które strasznie hałasują, i nie mam pojęcia jak ograniczyć ich szum szukałem po necie ale nic nie mogę znaleźć. :( Fotki panelu ufo poniżej

2. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Tuptuś

Moze zmien te 3 na jeden wiekszy :) albo rozkrec wiatraczki gdzies na spryciarzach.pl byl tutorial jak naoliwic

• Lubie to x 1
  3. znaczy nie one chodzą na pelnych obrotach i szumią strasznie :) Ale poszukam tak czy siak blancik za pomoc sie należy:)

4. mattiv

mattiv Błyskotlwy

odklejasz te naklejki na wentylatorach i pod nimi powinna byc gumowa zaslepka, przez którą dojdziesz do łożyska, trochę oleju i powinno pomóc

• Lubie to x 1
  5. Jak będę zobaczę i na oliwię w każdym bądź razie dzięki za pomoc:)

6. ten szum bierze sie z podcisnienia lub nadcisnienia - zalezy czy dmuchaj powietrze na panel czy wyciagajna z niego. podejrzewam ze one sa zamocowane na nie wielkiej wysokosci nad panelem (0,5- 1cm) postaraj sie podniesc to wysokosc do co najmniej 2-3 cm i halas powinien sie drastycznie zmniejszyc :) powodzenia :]

• Lubie to x 1
  7. Spróbuję też tego dzięki za pomoc ! :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...