Pierwszy OUTDOOR 2019

Grower_ 04.04.2019

Pierwszy OUTDOOR 2019 5 5 2votes
5/5, 2 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siema mordki to bedzie moja pierwsza uprawa.
    Wiec jakies podpowiedzi porady itp mile widziane.
    Więc zaczynamy :
    Automaty:
    5x Bulk Feminized Seeds - Auto AK47 2.0
    1x Bulk Feminized Seeds - Auto Afghan

3x Dutch Passion - Auto White Widow
    3x Dutch Passion - Auto Think Different

1x Sweet Seeds - Auto Killer Kush
    Sezonowki:
    1x Female Seeds - Maroc

2.Ziemia:
    -Ziemia uniwersalna 6ph
    -Perlit
    -Dolomit
    Dolki 10l

3.Nawozy:
    Try pack outdoor
    pk 13-14 (moze)

Środki ochrony roślin:nacol(ślimaki)topsin (na pleśń) włosy ludzkie,mocz na (sarny dziki)

4. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:Bede się starał regularnie wbijać
    Zaczynamy 13!:rolnik:

• Lubie to x 1
  2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

• Lubie to x 1
  3. hej

fajna FOTOrelacja,widać po ZDJĘCIACH że znasz się na rzeczy w szczeólności ze na out MARCOwi chcesz dac 10 L :)
    czekam na kolejne FOTKI , bo jakby nie było to FOTOrelacja

• HAHA XD x 2
    • Lubie to x 1
    • WOW ! x 1
  4. Więcej ziemi kolego. Na outdoor 15 litrów pod automaty ja daję i to czystej sklepowej ziemi (bo na spocie chujowa) pod sezony 25 litrów to chyba takie minimum socjalne żeby miały miejsce i duże urosły :D
    Mało miejsca = Małe rośliny
    Małe rośliny = Mały plon

• Lubie to x 1
  5. Korzenie pod sezony tak się rozstastają, że nawet i 50 litrów ziemi to jest mały chuj. Tak czy srak będą pobierać składniki z gleby spotowej, więc nie pierdol.
    A te porównanie małe rośliny = mały plon haha co ty nie powiesz haha
    Po za tym widnieje jakaś skala jakie dołki ile ziemi pod automaty czy sezony? Nie.
    20 litrów ziemi to dołek głębokości ile? 20cm w dół? Na wegu po miesiącu już korzenie się tak rozrosną, że dawno nie będą pobierać składników z kupnej ziemi a spotowej.
    Pierdolenie, cudowanie z tymi dołkami ...

• Lubie to x 1
  6. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

bo tak wlasnie pierdola ludzie ktorzy maja 0 doswiadczenia i w chuj pseudo teorii ktora nie zawsze sie sprawdza, duzo informacji na forum to mity od pseudo znawcow ktorzy maja na karku jeden sezon i sadzili wedlug "instrukcji". ci ktorzy uczyli sie na bledach beda wiedziec o co chodzi pozdro

• Lubie to x 1
  7. gdzie zdjecia ???

8. Siema sory ze mie tak dlugo nie bylo ale zbytnio czasu nie mialem.
    Plany troszke sie zmienily podzielilem to na 2 rzuty.
    1 rzut-5x Auto AK47 2.0 1x Auto Afghan roslinki maja po 3/4 dni 21 kwietnia leca na spota.Ta roslinka w czerwonym koleczku na zdj rosla korzeniem do gory to je obrocilem tak jak powino dobrze zrobilem?
    2 rzut-3xAuto White Widow 3xAuto Think Different x1Auto Killer Kush x1Maroc 2 rzut jutro poleci na waciki.

57503862_645720069213974_7638642831069806592_n.jpg

57382321_285259802412957_2192928087073619968_n.jpg

• Lubie to x 2
  9. Marocowi dam oczywiscie wiecej tylko zapomnialem napisac ale dzieki ze mowisz

• Lubie to x 1
  10. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

ja powiem tak w zeszłym roku kopałem dołki dla sezonow i dla automatow takie same MAX 15l i Shaman od oriona wyrósł mi na 2m piękna roślina szkoda ze zajebali

więc nie ma sensu chodzić z miarką i sprawdzać czy przypadkiem nie jest to 19,9l bo ci kurwa korzenie sie nie zmieszcza pozdro

• Lubie to x 1
  11. ty mordo, jesteś tam?
    Doczekamy się czegoś w końcu?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...