PIERWSZY OUTDOOR 1xAK-47 AUTO

WiecznieBezKasy 05.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Tak,wiem już.Tylko mam pytanie,czy jeśli obficie padało to woda deszczową ma pozytywny wpływ na pH?

2. 2515

2515 Zagubiony

Nie sprawdzałem nigdy jakie ph ma woda deszczowa, według wikipedii ma odczyn około 6.
    Jeśli obficie padało to na pewno przepłukało. Ziemie masz uniwersalna sklepową...wiec to raczej nie złe podłoże.

Ale patrząc na twoją FR, to te problemy pojawiły się po tym jak zacząłeś podawać biohumusa.
    Niepotrzebnie zacząłeś nawozić tak szybko, ona rosła dobrze, niedoborów nie wykazywała.

Sam w sumie nie wiem teraz gdzie jest problem... czy to przez biohumusa.. podlewaj samą wodą o właściwym ph, ona jest bardzo młoda jeszcze i nie potrzebuje nawozów, które w dobrej i świeżej ziemi ogrodniczej są.

3. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

deszczówka to najlepsza woda do podlewania. dobre ph i dużo azotu

4. Dobrze,zastopuję biohumusa,i zacznę lać Muszyniankę,lecz aktualnie jest u mnie sezon deszczowy i słoneczny więc prawie codziennie będzie padał deszcz.Jest to sklepowa ziemia,uniwersalna,mam nadzieję że ten deszcz ją przepłucze i nada odpowiednie pH sama.

5. Przytnij te liście na samym dole i piętro wyżej

6. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Oczywiście od razu tu napiszę żebyś czasem nie słuchał tego typa z jednym postem

7. Domyślam się, przeglądałem wiele poradników i fotorelacji przed pierwszym outdoorem i nikt tak nie robił :P

8. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Lucian, następny taki żarcik to już Ci ostrzeżeniem okraszę.
    Nie daj Matko Konopna ktoś by uwierzył, i byś komuś zniszczył roślinę. Chuj nie żart, że tak powiem.
    Zaprzestań pierniczenia głupot bardzo Cię proszę :)

• Lubie to x 1
  9. STAN NA 27.06.2018
    Myślałem że zawału dostanę jak to zobaczyłem.Listka ponadgryzione,liścien martwy.Roslinka nie miała sucho,dzisiaj zacząłem lać Muszyniankę dla zbicia pH.Mam nadzieję że odżyje...

10. Wydaje mi się że ślimaki

11. Tak zdecydowanie slimaki

12. Posyp jakimś ślimakolem albo solą dookoła doniczki, mi sól zadziałała ale lecę na ślimakolu i jest git

13. Stan na 21.07 dzień 52
    Sprawy się nieco skompikowąły i musiałem zniknąć na jakiś czas lecz ku mojemu zdziwieniu - roślinka sama dała sobie przez ten cały czas świetnie radę.Żyła sama,jedynie wspomagał ją deszcz i słońce.Czy wszystko jest prawidłowo? Wąchałem jej szczyt,już czuć charakterystyczny zapach :D

14. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

O kurwa :D

15. hmm?

16. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

Slabo to wyglada, raczej karzel bedzie z tego automata ale zawsze cos.

17. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Staff Member

Podejrzewam, że życie tej rośliny dobiegło końca :(
    P.I.P. Przenoszę do niedokończonych.
    Pozdro!

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...