1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

PIERWSZY OUTDOOR 1xAK-47 AUTO

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez WiecznieBezKasy w dniu 05.06.2018

1. Dzięki,jeśli za 3 dni zobaczę więcej plamek - zacznę interweniować.

Skąd taka obserwacja?

2. Ghost Rider

Ghost Rider Forumowy guru

Moim zdaniem lejesz za malo wody wiadro ma dziury jak tak wes je przelej porzadnke tak zeby wrecz sie blotko zrobilo na gorze jak sa dziury to woda wyplynie a wilgoc styknie na kilka dni. Nie baw sie w szkalnki bo tam masz duzo ziemi przeciez to moment i wyparuje. Moim zdaniem to nie ph tylko susza moze tez blokowac przyswajanie pokarmow. Teraz ppwinienes dac nawoz z duza iloscia fosforuna system kozeniowy. Substral Start mam 52% fosforu w castoramie jest. 30ml na 4.5 l wody leje. No nie piesc sie tak bo one lubia sadomacho ;)

Pozdro
    GR

3. Dziękuję,tak ma dziury.Na następne odwiedziny jej pier*olnę wodą :P

Guerilla Hog likes this.
  4. STAN NA 19.06.2018 DZIEŃ 22

Według zaleceń użytkownika Ghost Rider podlałem roślinkę prawie ok 1 litrem wody (dwukrotnie więcej niż zwykle).Środkowe listki urosły,lecz podejrzany jest ich kolor.Ktoś się wypowie? Pozdrawiam!

5. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

jakie ph wody / gleby?

6. Papierki laksmusowe/Miernik PH dopiero zamówię bo w ogrodniczym nie mieli :v

7. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Urok sadzenia we wiaderkach.Napisz czy dostaly cos do jedzenia,czy tez sama wode?

8. Poprzednim razem (3 dni temu) była dawka biohumusu.Dzisiaj tylko woda.

9. marcopolo

Rozumiem ze dziury w tych wiadrach masz?Sprawdz PH

10. Tak,są dziury.Ph będę mógł sprawdzać dopiero za tydzień jak będę miał sprzęt.

11. marcopolo

Jezeli na szybko chcesz cos zadzialac,to mozesz kupic wode Muszynianke magnezowo-wapniowa,ona ma w miare stabilne PH/6,2-6,5/,przynajmniej u mnie.

12. Jest u mnie też, lecz jest ona "lekko nasycona co2".Odpowiednia? Aktualnie podlewam dobrowianką.

13. marcopolo

Otwierasz 2-3 godziny przed podlewaniem i bedzie odgazowana.

14. Henker

Henker Banned

To nie ph,hehe tylko przelanie,roslina drobna,gleba nie przesycha,drenaz wiaderka chujowy.

15. Tylko że ziemia jest suchutka gdy tam idę podlać :v //zdjęcie po podlaniu,dlatego ziemia mokra.

16. Henker

Henker Banned

Kolego ziemie masz prochniczna co nie akumuluje wody tylko przepuszcza,calosc co podlewasz zbiera sie na plaskim dole i stoi a w niej moczy sie korzen ktory ledwo pobiera rozwodnione mineraly,dziury masz od spodu przytkane.

17. Wiadro nie ma przytkanych dziur,ciężko to pokazać ale nie stoi 100% na ziemi jej dotykając.Zreszta nie ma oklapniętych listków.

18. 2515

2515 Forumowy guru

Nie dobór chyba żelaza, przez zbyt wysokie ph, objawia się czymś takim. Może woda której używasz do podlewania jest zbyt alkaliczna ?
    Miałem to samo z starszą rosliną, zacząłem podlewać bioponem na chlorozę z dodatkiem nawozu na wzrost, była poprawa ale trudno czasem uzupełnić niedobory , gdy środowisko w którym rośnie jest nieodpowiednie lub czynniki zewnętrzne nie sprzyjają temu.

19. To na 100% za wysokie pH.Dzisiaj miałem podlać wodą z mniejszym pH ale mocno się rozpadało, deszczówka też pomoże je obniżyć? No i czy jest to niebezpieczny niedobór jeżeli zacznę je obniżać inną wodą, może nawet z kwaskiem cytrynowym za kilka dni, bo padało?

20. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

zjebane ph. tak jak pisał marcopolo lej muszynianke albo muszynę bo to jeden uj i ph będzie git. Kup z 2-3 butelki zainwestuj - warto

nasiona marihuany, nasiona konopi