1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Pierwsza uprawa outdoor. Ak47 AF x6 we workach.

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2018 rozpoczęta przez ZaczarowanyAmerykanin w dniu 19.07.2018

1. Jest to moja : pierwsza uprawa :)
    Nasiona: AK47 AF 6 sztuk ze sklepu THC-THC.com Producent to seedbay.
    Jest to uprawa outdoor.
    Ziemia: 6l spotowa, 6l podłoże do kwiatów ph 6.5. 2 garści wapna trochę spruchniałego drewna i pokruszony styropian zamiast perlitu.
    Donice: Worki na śmieci zapelnione ok. 12l podłoża. (uprzedzam pytania tak bedą dziury )
    Nawozy: Na weg : Biohumus, gnojówka z pokrzyw i stymulator wzrostu ala asahi sl.
    Na flo : planton k.
    Na pleśń topsin.
    Na slimaki snacol.
    Na mrowki sól
    Na sarny i dziki proszek do prania.
    Pomyślałem o uprawie dosyć późno ale mam nadzieję, ze wszystko wypali z Akaczami. Roslinek planuje 5 lub 6 porozrzucane w okolicy po jednej czy dwie.
    Spot dosyć przypałowy bo 300m od niego są łąki na których rolnicy zbierają trawę ale dojść do niego nie łatwo bo otaczają go trzciny i trawy po prawie 2 m wysokosci :)
    Teren podmokly dlatego zdecydowałem sie na worki. Wszystkie porady i zjebki jestem chętny przeczytać.
    Wśród trzciny w ktorej bedzie część roślin. IMG_20180713_142359.jpg
    A tu je***e chwasty przez które bylem pokłuty.
    IMG_20180713_142719.jpg
    Początek zarosnietego nie uzytku na którym wybralem sobie miejsce na ukochane roslinki :)
    IMG_20180713_142721.jpg
    Tutaj po otwarciu paczuszki :) Polecam sklep ;) i zapraszam do uzycia linka z promocją.
    IMG_20180718_140128.jpg

Nyashi likes this.
  2. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Fotorelecje rozpoczynamy gdy roslinki beda widoczne ponad ziemia.Gdy wystawia lebki I wgrasz fotki mozemy ruszac.

ZaczarowanyAmerykanin likes this.
  3. Trochę sie pozmieniało bo jednak będą tylko 2 roslinki :( Ale cóż lepszy rydz niż nic a teraz łapcie zdjecia ;)
    Tutaj roślinka z piatku.
    ladne2.jpg
    Tutaj druga ciut mniejsza :) Też z piątku.
    slabe.jpg

A tutaj mamy zdjęcia z dzisiaj ;)
    Panienki ładnie rosną :)
    IMG_20180731_111402.jpg
    I następna :)
    IMG_20180731_111359.jpg
    Wszystkie porady i zjebki jestem gotów przyjąć na klate :P

Nyashi and Bakłażan288 like this.
  4. Bakłażan288

Bakłażan288 Tuptuś

Hehe ładne brzdące oby fajnie bez problemów rosły

5. Śliczne i nareszcie się doczekałem ;d uważaj na ślimaki bo u mnie to pełno tego jest i jakiś czarnych gąsienic tez.
    Z fartem!

6. Dzięki bakłażan. Nyashi co 4 dni sypie snacol takze nie ma bata :)

Nyashi and Bakłażan288 like this.
  7. marcopolo

Ladnie sie rozwijaja,powodzenia.

8. Dzięki :) Oby doszły w tym roku ;)

9. Dziś dwie wiadomości, jedna dobra, druga zła. Zacznijmy od złej. Otóż jedna roślinka zostala wjeba*a przez jakiegos zwierzaka :'( No coz trudno sie mowi. Zostala jeszcze jedna i teraz dobra wiadomość, druga roślinka wyjebała w kosmos haha. To jej 14 dzień weg'a, dostała 1.5 l wody z polową dawki biohumusa. I lecę do niej za tydzien :)

Tutaj AK47 AF 14WEG
    0FLO
    IMG_20180810_094355.jpg IMG_20180810_094353.jpg

marcopolo and ciasto like this.
  10. marcopolo

Szkoda ze jedna padla ofiara jakiegos darmozjada,oby ta doczekala szczesliwie,swoja droga mogles je zabezpieczyc przed zwierzyna.Powodzonka

11. No cóż mogłem. Mowi sie trudno. Planuje dać jej 21dnia asahi i biohumus dobry pomysł?

Bakłażan288 likes this.
  12. UP
    Dziś jest 22 dzien wegetacji roślinki. Ladnie sir trzyma nie choruje jest idealnie. Postanowiłem nie robić treningu także zobaczymy ile wyjdzie gieta z jednego krzaka bez treningu. Podlałem wodą z pełną dawką biohumusa i zobaczymy. Czekam na porady i zjebki.
    A tutaj macie foty ;)
    Weg22 flo0
    IMG_20180818_102059.jpg

IMG_20180818_102102_1.jpg

marcopolo likes this.
  13. marcopolo

Mozesz ja dekikatnie ponaginac,tylko przed podlaniem aby jej nie zlamac,powinna pare odrostow jeszcze puscic.Wyglada ze ma sucho,jak czesto podlewasz??

nasiona marihuany, nasiona konopi