1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Pierwsza uprawa. Outdoor - 2 x AK47

Dyskusja w dziale Zakończone fotorelacja outdoor rozpoczęta przez Młodygrower15 w dniu 02.06.2018

1. siema czy to wiaderko po sledziach 5l? nie lepiej je przekopać od razu w ziemię

2. Wiadro 10l ;) wkopie je na dniach

3. Ahhh jak rośnie ;) niestety z pewnych powodów nie zobaczy nawozów na kwitnienie :)

Attached Files:

Kitty Forman likes this.
  4. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Ale mocne opady wymywaja rowniez substancje odzywcze z podloza.Pamietaj aby je uzupelnic przy podlewaniu.

PS.Mozesz na flo wzbogacic podloze skorka z banana,skoro nie bedziesz podawal innych nawozow.

5. Czyli po prostu na górę położyć skórkę od banana i przykryć ziemia ?

6. marcopolo

Mozesz ja posiekac I wymieszac z ziemia.

7. Dzięki za radę :)

8. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

poważnie nie masz 8-10zł na jakiś podstawowy nawóz na flo?

9. Zobaczę co da się zrobić, nie ma mnie w kraju a wspólnik " nie ma pieniędzy " dzisiaj przybyły więc zobaczymy ;)

10. Ogarnięte, poszło 120% dawki bioponu npk 6-5-6 za jakiś tydzień wleca foty

11. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

no i dobrze bo na flo bez nawozu to by caly poswiecony wcześniej czas był bez sensu

12. Zdałem sobie z tego sprawę ;d 7.50 nie majatek, dobrze jakby było od początku kwitnienia.. no ale nic nie poradzę, teraz liczę na chociaż 25g może się uda, może nie, zobaczymy ;) dostałem fote kilka dni tsmu i myślę, że jakieś 2 tygodnie +/- do 90 dnia potrzymać i scinka, może szybciej, pogoda będzie dopisywać

Last edited: 09.08.2018
  13. Zebrane! Niestety bez fotek, strasznie lepiące się pełne trichomow szczyty właśnie zaczynają się suszyć ;) wysuszy się, dam znam ile wyszło ;)

14. Aktualizacja ;)

Attached Files:

Kitty Forman likes this.
  15. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Gratuluję szczęśliwego zakończenia! :)
    No to ile wyszło? Jak klepnięcie? Poopowiadaj coś ;)
    Pozdro!

16. Troszkę w pół suchego skonsumowaliśmy z bonga i już coś klepie ;) wysuszy się na miesiac w słoiki, myślę że coś koło 30g

17. Dużo bardziej wysuszone już jest i klepie ładnie ;) zobaczyny co będzie po curringu

18. Tak jak myslalem, w okolicach 30g wazenie po 8 dniach codziennego konsumowania wykazało 20g. Podbierane było dużo ;d jako pierwszy grow uważam za bardzo udany, moc dobra nawet bez curringu, zbiory udane.

Może krótkie podsumowanie.
    Na początku zero problemow, kwitnienie się zaczęło po jalims czasie liście zaczely żółknąć, ale w niczym to nie przeszkadzalo. Spot trochę przypalowy, ponieważ sprawy się skompikowaly.
    Może w następnym roku też cos się posadzi ;) a teraz dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrowienia wielkie dla wszystkich ktorzy śledzili od poczatku ;)

Bakłażan288 likes this.
  19. Bakłażan288

Bakłażan288 Użytkownik

Zapodaj Jakieś fotki suszu

20. marcopolo

Czyli zaykamy?
    Gratulacje.

nasiona marihuany, nasiona konopi