1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Pierwsza uprawa. Outdoor - 2 x AK47

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2018 rozpoczęta przez Młodygrower15 w dniu 02.06.2018

1. siema czy to wiaderko po sledziach 5l? nie lepiej je przekopać od razu w ziemię

2. Wiadro 10l ;) wkopie je na dniach

3. Ahhh jak rośnie ;) niestety z pewnych powodów nie zobaczy nawozów na kwitnienie :)

Attached Files:

4. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Ale mocne opady wymywaja rowniez substancje odzywcze z podloza.Pamietaj aby je uzupelnic przy podlewaniu.

PS.Mozesz na flo wzbogacic podloze skorka z banana,skoro nie bedziesz podawal innych nawozow.

5. Czyli po prostu na górę położyć skórkę od banana i przykryć ziemia ?

6. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Mozesz ja posiekac I wymieszac z ziemia.

7. Dzięki za radę :)

8. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

poważnie nie masz 8-10zł na jakiś podstawowy nawóz na flo?

9. Zobaczę co da się zrobić, nie ma mnie w kraju a wspólnik " nie ma pieniędzy " dzisiaj przybyły więc zobaczymy ;)

10. Ogarnięte, poszło 120% dawki bioponu npk 6-5-6 za jakiś tydzień wleca foty

11. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

no i dobrze bo na flo bez nawozu to by caly poswiecony wcześniej czas był bez sensu

12. Zdałem sobie z tego sprawę ;d 7.50 nie majatek, dobrze jakby było od początku kwitnienia.. no ale nic nie poradzę, teraz liczę na chociaż 25g może się uda, może nie, zobaczymy ;) dostałem fote kilka dni tsmu i myślę, że jakieś 2 tygodnie +/- do 90 dnia potrzymać i scinka, może szybciej, pogoda będzie dopisywać

Last edited: 09.08.2018

nasiona marihuany, nasiona konopi