Pierwsza uprawa. Outdoor - 2 x AK47

Młodygrower15 02.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Jest to moja 1 uprawa
    2.Nasiona: 2x auto ak47 feminizowane ze sklepu thc-thc.com
    3.Spot oświetlony przez cały dzień
    4.Ziemia uniwersalna (ph 5,5-6,5) + keramzyt na dno
    5.Wiadra - 10 litrów
    6.
    Planowane nawozy plagron alga grow na weg i canna pk 13/14 na flo
    7. Roślinka ma 4 dni (2 została wsadzona dopiero do ziemi, wiem mój błąd ;d ( zostanie przesadzona na spota w ciagu kilku dni )
    8. Woda - muszynianka ok 6.0 p
    Pozdrawiam serdecznie, i zycze udanych plonów ;)

received_715801672144142.jpeg

• Lubie to x 1
    Last edited: 02.06.2018
  2. Aktualnie 7 dniowa ;)

IMG_20180605_144834.jpg

• Lubie to x 2
  3. Capo di tutti capi

Capo di tutti capi Zagubiony

Siema. Jak narazie wszystko spoko :D lej lepiej odstana kranowke zamiast tej muszymianki ;) skąd masz te AK? z fartem

4. zipklad87 czemu akurat karnowa ? podaja ze muszynianka ma dobre pH :) nasiono z thc-thc.com drugiej rosliny nie pokaze poniewaz jest kolegi, a nie mam pojecia gdzie on ja ma ;D

5. Capo di tutti capi

Capo di tutti capi Zagubiony

No bo różnie bywa z kupna woda.. Z resztą zobaczymy jakie bd efekty, :D też mam 3 AK 47 z thc-thc na drzewie hehe i idą fajnie. Wbija na fr i obczaj :P

6. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

Bo w kranowej nie ma tylu składników mineralnych, jeśli dolejesz do Muszynianki nawozów, może mieć za dużo, nie tylko ph wody sie liczy.
    Np. Zbyt dużo wapnia może spowodować, że roślina zablokuje inne składniki odżywcze, dlatego tak ważne jest, aby z nim nie przesadzić.

Główne składniki mineralne Muszynianki

KATIONY mg/l ANIONY mg/l
    magnezowy Mg2+128.3
    wodorowęglanowy HCO3-1489.0
    wapniowy Ca2+208.0
    siarczanowy SO42-21.8
    sodowy Na+ 87.8
    chlorkowy CL-12.9
    potasowy K+6.4
    fluorkowy F -0.16

7. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

Ja używam kupnej ale ma dużo mniej składników mineralnych ale z właściwym pH.
    nutrition_en.11.full.jpg

8. W takim razie dzięki ziomeczku za radę ;) Mieszkam na Pomorzu a kranowa jest tutaj dobra więc skorzystam :D

9. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

Spokooo, pamiętaj że musi odstać OTWARTA żeby chlor wyparował, min. 24h

10. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

trzeba nazwe zmienić na 1x ak47 :)

11. Najlepsza woda rzeczna. Ja mam 2x ak już mam prawie do kolana. Spot tylko ziemia z biedronki na 10 l ziemii garść dolomit i perlitu. Na te 2 dałem 200 litrów ziemii 30 litrów perlitu i 22 garście dolomitu. Rośnie w oczach. Na spota dałem z najmniejszej doniczki 20stego po 2tygodniach prawie do kolana. Daje tylko wodę z rzeki bez jakiś specyfików z całą tablicą mendelejewa...potem biohumus i troche nawozu z pokrzyw.Nie zdziwię się jak będę miał lepsze plony, jak ktoś taki co daje gówna. Póki co 100 % naturalnie i tak mam nadzieję, że pozostanie.

Dzisiaj kolejna tura 2x dałem w donice 5 litrowe z najmniejszych i za jakieś 2 tygodnie na spota dam. A przygotowanie będzie wyglądało jak wyżej.

I słuchaj, jak masz możliwość dojazdu do rzeki raz w tygodniu samochodem idź kup baniaki z wodą oaza wylej wodę i jedź nad rzekę baniaki zostaw potem na spocie tylko rękawiczki używaj bo odciski .

Też jestem z pomorza pozdrówki!

12. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

200 litrów ziemi na 2 planty?!?!

• Lubie to x 1
  13. o kurwa z tą ziemią to chyba przesadziłeś XD

14. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

I te nasze rzeki... też do najczystszych nie należą choć wyjątki znajdziesz..

15. Aktualnie 8 dniowe ak47 ;) jutro zostaje przesadzone na spota. W piątek planuje podać pierwsza dawkę plagronu alga grow, oczywiście ma poczatek polowa dawki, potem stopniowo coraz więcej :)

IMG_20180606_205839.jpg

IMG_20180606_205828.jpg

• Lubie to x 1
  16. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Ładne zdrowe ale z tym nawozem poczekaj do 14-15 dnia zycia rośliny

17. Ok ;)

18. Na grube topy czytałem że można automaty od 7-10 dnia nawozić więc już sam nie wiem :D

19. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Tak ale kiedy dajesz im w boksie oświetlenie 24/0 i po 7-10 dniach wyglądają jakby miały 15 ;)

20. Dzien 13 ;)

IMG_20180611_183930.jpg

IMG_20180611_183937.jpg

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...