1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Pieczenie zioła a serce

Dyskusja w dziale Zastosowanie konopi w przemyśle rozpoczęta przez PROTECIONX w dniu 15.03.2018

1. Witam kolega z Holandii przyrządza swoje potrawy z towarem. Dlaczego podczas spożywania ich dostał mocnego kłucia w klatce piersiowej? Okolice serca, lecz nie jest pewien czy to serce czy jednak coś tam w klatce. Czy w ogóle upieczenie towaru i zjedzenie go ma jakiś wpływ na serce?

2. Gandalf.

Gandalf. Expert

Nalazaloby się dowiedzieć ile koleżka zarzuca twardego syfu który jest odpowiedzialny za wiele chorób serca...
    Chyba że ma chore serce, wtedy marihuana nie jest wskazana bo robi skoki ciśnienia

3. fakejust

fakejust Inspiracja

Marihuana raczej nie wpływa na serce ;d to co sie dzieje czasami na fazie, że czujesz ze Ci szybko bardzo bije.. ze zakłuje Cię coś to się dzieje tylko w głowie... tez tak miałem kiedyś że dość paranoiczny byłem po marihuanie, zakuło obok serca ? zawał. cos sie ruszyło w brzuchu ? zawał XD zabolała głowa wylew he, ale przeszło z czasem i wiem ze to mam tylko w głowie a sie nic złego nie dzieje ;d i dodam jeszcze że mi mj pomaga na Cisnienie... Gandalf pisze wyżej ze skoki cisnienia robi, owszem na fazie może i tak jak zapalisz dobrej sativki i wręcz latasz... ale po indice albo jak schodzi to sam po sobie czuje ze mam takie cisnienie niskie, i w dodatku puls obniza ;d zawsze mam na trzezwo 90-105 a tak mi spada ponizej 80 ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi