Ph wody

Ramzing 29.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka mam problem ponieważ podlewałem swoje konopie "OAZĄ" z biedronki podobno miało dobre ph.Chciałem kupić wczoraj i okazało się ze chyba wycofali ją bo w 2 biedronkach nie było, dowiedziałem się że od miesiąca już jej nie dostają w sklepie.Zastanawiam się nad 5l "Polaris" albo z Kauflandu 5l "San Terra" zna ktoś może ich ph i czy nadają sie do podlewania ?
    A czym wy podlewacie ?

Last edited: 29.07.2018
  2. 2515

2515 Zagubiony

Na ogół większość wód sprzedawanych w sklepach ma ph 6-7... Co kolwiek kupisz to sprawdź ph i będziesz miał pewność.

3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ja się pare razy mocno zdziwiłem nawet oazą,raz trafiłem jakąś wodę z idealnym ph. Kup sobie ph plus,minus i korzystaj z kranówki. A jak chcesz na sklepowych to kup chociaż dolomit do ziemi bo problem z ph moze namieszać.

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Polecam tester kropelkowy ph. Dwie dyszki zabulisz i masz go na 2 hodowle. Ewentualnie zainwestuj w mikoryzę jeśli lecisz bio i problem z ph masz z głowy

5. Siema jestem początkujący i z początku też bawiłem się w kupną wodę ale uznałem że to nie ma sensu.zaczalem podlewać kranówką odstaną min 24h i ładnie mi planciki lecą i żadnych problemów nie ma.

6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Tylko że kranówka kranówce nie równa. Sam mam kranówkę z ph 7,8, tak że muszę zbijać.
    Samo odstanie wody jest wskazane po to żeby chlor odparował.

• Lubie to x 1
  7. A czym zbijasz?

8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Do niedawna octem jabłkowym zbijałem. Przesiadłem się na kwasek.

9. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No ale jeśli ph wod kupnych do dupy to lepiej samemu sobie regulować bo chodzi chyba o to żeby było tanio i dobrze z kranówką.

10. Dokładnie

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...