1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Ph metr

Dyskusja w dziale Co kupić? rozpoczęta przez PanZielony w dniu 13.09.2017

1. PanZielony

PanZielony Autorytet

2. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Szczerze to ja nie polecam tych papierkow. Zakupiłem elektroniczny hp metr w promocji za 136 zł i działa świetnie..

1 person likes this.
  3. Nawet nie ma co kupywac ph metra poniżej 120zł :).
    Najlepsze są elektroniczne
    :):):):):):):):):):):):):):):):)

1 person likes this.
  4. Mroczny

Mroczny Weteran

Nie zgodzę się z twoją tezą.Używam zółtego ph metru za 40 złoty od roku czasu i ani razu mnie nie zawiódł.

2 people like this.
  5. Uagder

Uagder Wiedza nadprzyrodzona

Kurwa.. kupiłem za 115zł. Ehhh........
    Pierdolisz głupoty kolego ;d:
    Nie kupuj pasków pH a będzie dobry odczyt, w zupełni wystarczający na twoje potrzeby będzie ten za 15-40zł. Po kiego grzyba ma wydawać "120zł" i dlaczego 120zł a nie 115zł albo 100zł skąd to wziąłeś.

6. Muzyk

Muzyk poprzedni nick - Wiki

Prawda, żółty miernik pH z allegro jest ekstra ;d Kupiłem parę lat temu i się sprawdza zajebiście.
    Pewnie są lepsze po 120 zł, ale tylko jak komuś nie szkoda tyle bulić za miernik haha

7. Rumcajs z Plebanii

Rumcajs z Plebanii Błyskotlwy

też używam tego żółtego , kupiłem za 16 złotych od chinczyków i sprawuje sie ok , raz chyba tylko musialem kalibrowac a tak to jest ok .
    Na paskach leciałem pół pierwszej uprawy i tez nic sie nie dzialo z roslina

8. spoko, ja tam nigdy nie miałem doczynienia poprostu słyszałem opinie innych.
    więc 100zł to aż tak dużo pieniędzy?
    ^^ róbcie coś profesjonalnie na profesjonalnym sprzecie jak cos robicie bo ph metr za 16 zł
    może nie być bardzo dokładny. Ale jak mówicie że te po 40 okey to spoko.

z papierków z decydowanie radze zrezygnować ^^

--- Dodano ---

A te 120zł akurat tak o mi sie napisało moze byc od 100zł. co to za różnica...

9. Mikry Zagajnik

Mikry Zagajnik Dyskutant

W Kakadu masz ph metr do akwarium za +/- 25 zł
    Korzystam i polecam

10. Rumcajs z Plebanii

Rumcajs z Plebanii Błyskotlwy

ten za 16 to ten sam co za 40 , poprostu okazjonalnie mi sie trafiło w tej cenie , a i mysle ze te po 100 zł wiele sie od nich nie różnią jakościa i marginesem błędu , porządny miernik " profesjonalny " napewno tez 100 zł nie kosztuje .

nasiona marihuany, nasiona konopi